Vysněný dům za rozumné peníze?

dražby a exekuce nemovitostí

Líbí se vám vidina rodinného domku se zahrádkou, avšak představa vysoké finanční zátěže v podobě hypotéky je vám nepříjemná? Pak na to jděte chytře a získejte nemovitost za výrazně nižší cenu! Stačí se přihlásit do dražby a využít široké nabídky nemovitostí i komerčních objektů či pozemků v dražbě.

Dražby nemovitostí v exekuci jsou stále populárnější. Představují totiž velmi snadný způsob, jak získat výhodně nemovitost, eventuálně chytře investovat finance. Zajisté vás potěší, že dražby domů v exekuci jsou dostupné pro každého plnoletého občana České republiky, kdo má zaplacenou dražební jistinu anebo má svého zákonného zástupce.

Jak to celé funguje?

Že ještě nevíte, jak probíhá dražba nemovitosti? Budete překvapeni jednoduchostí a především pak dostupností. Nejprve si smíte prohlédnout nabízené nemovitosti a další objekty v dražbě. Dříve,  než začne dražba nemovitostí v exekuci máte skvělou příležitost využít prohlídky dané nemovitosti. Stejně tak obdržíte detailní informace o nemovitosti včetně dostupných technických dokumentů. Pro dražby a exekuce nemovitostí fungují takzvané dražební jistoty, jež je potřeba zaplatit před zahájením samotné dražby. Jaký způsob zvolíte, je pouze  na vás. Platit lze bezhotovostně online i hotovostním způsobem před osobní účastí na dražbě. Klíčová je pro vás dražební vyhláška, v níž jsou popsány detailně všechny jednotlivé kroky samotné dražby.

Bezpečný akt bez rizika

Budete-li patřit k tomu, kdo bude mít nejvyšší poslední schválený příhoz, gratulujeme! Pak stačí už jen doplatit částku, která se skládá z dražební jistoty a doplatku, pak přichází na řadu nezbytné papírování a zápis nového vlastníka do katastru nemovitostí. Jestliže nemovitost nevydražíte, je vám po skončení vrácena dražební jistota a vy můžete okamžitě hledat další atraktivní nemovitost.

Sdílet článek