Originální dárky z přírody podtrhnou vaši krásu

Malachitové náramky

Hledáte vkusný dárek pro svou nejlepší kamarádku? Rádi byste poděkovali mamince jemným a decentním šperkem? Chcete oslavit výroční originálním klenotem? Ať už sháníte dárek k narozeninám, pod stromeček, jako poděkování či pozornost, pak vybírejte chytře jedinečné šperky s puncem přírody.

Krása začíná na ruce

Velké oblibě se nejen mezi ženami těší praktické náramky na kvalitní gumičce, která se jen tak nepřetrhne. Takové šperky se hodí na denní nošení i večerní noblesu. Díky pružné gumičce je mohou oblékat ženy a nosit také muži. Například malachitový náramek s korunkou je parádním dárkem bez ohledu na věk či pohlaví. Přírodní  zelené korálky vyzařují obrovskou porci energie, již oceníte během náročného pracovního dne i večer ve společnosti přátel. I dekorativní prvek korunky působí luxusním dojmem a vkusně ozdobí vaši ruku. Jednoduché navlékání bez zbytečně složitého zapínání vás nadchne, stejně jako výjimečnost každého kousku. Malachitové náramky jsou jednoduše sázkou na jistotu!

Zaperlete

Již od dávných dob platí, že luxusní šperky mají základ v perlách. Pokud vás oslovuje stříbro, využijte kombinace stříbrné náušnice – s pravou perlou. Náušnice s perlami stejně jako náramky a náhrdelníky budou součástí vaší večerní róby a podtrhnou eleganci i během pracovního oběda s kolegy. Šperky s perlami se vyznačují jemnou elegancí, jež je za všech situací dokonalá. Do detailu propracované šperky si oblíbí ženy všech věkových kategorií.

Vysokou kvalitou klenotnické práce se pyšní též perlové sety sestávající z náhrdelníků, náramků či kombinace náušnic a prstenů. Některé modely s řetízkem na konci vám umožní upravit velikost podle potřeby. Ani u perel se nemusíte omezovat pouze na krémovou barvu, v nabídce najdete různé odstíny i velikosti perel říčních. V nabídce samozřejmě nechybí též lávové náramky z kamenů a stříbrných, zlatých či skleněných komponentů.