Maderoterapie pomáhá v boji s celulitidou

Maderoterapie

Lidé se během svého života často potýkají s mnohými problémy, kam určitě zapadají celulitida, toxiny zanesený organismus nebo nedokonale fungující lymfatický systém. Naštěstí existují způsoby, jak naše tělo zase pěkně rozproudit a nastartovat. 

Snadnější vylučování škodlivých látek z těla

Bojujete s příznaky celulitidy a nevíte si rady, jak se jí zbavit? K odstranění pomáhá stimulování lymfatického systému, kdy se nastartuje metabolismus.

Maderoterapie je speciální masážní technika zahrnující dynamické hmaty, které se provádí různými dřevěnými pomůckami. Díky této technice se dosáhne detoxikace organismu, zmírní se celulitida a stimuluje se lymfatický systém. stačí masírovat a daná místa se prokrví, čímž se zrychlí látková výměna, uvolní se nahromaděné toxiny a tělo se postupně zbaví podkožních nerovností. 

Maderoterapie pochází z Kolumbie a základem je používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů. Jde tedy o stoprocentně přírodní a hypoalergenní proceduru. Dřevěné pomůcky k masáži se spojí s prohřívacím olejem, aby se dosáhlo ještě lepších výsledků. Při této technice se používají určité pohyby, aby se prokrvily problémové partie. První zlepšení a dobré výsledky se většinou projevují po pěti až šesti procedurách, ale může jít i o jiný počet masáží, záleží na stupni celulitidy u konkrétní osoby. Doporučuje se alespoň deset sezení, a to ve dvou sériích. Jedna masáž trvá přibližně pětačtyřicet minut. 

Maderoterapie pod vaší taktovkou

Možná nemáte zájem jen o ošetření, ale chcete se něco nového naučit. Maderoterapie kurz je k dispozici pro všechny zájemce, kteří se rádi zúčastní školení od lidí s mnohaletou praxí. Naučíte se prakticky používat dřevěné masážní prvky a více se ponoříte do fungování lymfatického systému, ukládání tuků a do důvodů, proč vzniká celulitida. Kurz je rozdělen na praktickou a teoretickou část, k dispozici jsou termíny v Trenčíně a v Praze.