Jak být odměňován za navštěvování restaurací

Chcete se vydat na jídlo do své oblíbené restaurace, ale bojíte se, že tam v tuhle dobu bude obsazeno? Volat se vám tam kvůli rezervaci pochopitelně nechce. My vám ale prozradíme způsob, jak si rezervovat stůl v jedné z 20 777 restaurací po celém Česku během pár kliknutí a ještě za to sbírat odměny.

Existuje na to rezervační systém, který se jmenuje Restu. V něm si najdete dobrou restauraci, objednáte rezervaci a oni vám ji zařídí. Navíc za každou návštěvu restaurace získáte kredity, které pak vyměníte za voucher v hodnotě 300 Kč do jedné z restaurací.

Jak začít systém využívat?

Jednoduše. Stačí se na Restu zaregistrovat, vyplnit si profil a začít hledat, kam se na jídlo vydáte. Registrací a vyplněním profilu získáte 100 kreditů, takže už máte 100 Kč na voucher do restaurace. Dále kredity získáváte pokaždé, když se jdete najíst. Rezervace pro více lidí znamená více kreditů. Něco dostanete i za zhodnocení navštívené restaurace a pozvání přítele, který se do Restu díky vám registruje.

Jak si rezervovat stůl v restauraci

Prvním úkolem je najít restauraci, která vám bude vyhovovat. V horní části webu Restu je vyhledávací pole, kam můžete vepsat město nebo rovnou název restaurace. Pokud chcete zkusit něco nového, použijte filtr vyhledávání, kde si zvolíte, zda požadujete nekuřáckou restauraci, chcete dětský koutek, máte rádi italskou kuchyni apod. Řekněme například, že vás zajímají mexické restaurace Praha.

Vyjede vám celkem 27 výsledků, takže upřesníte, že toužíte po restauraci na Starém Městě. Výsledky se omezí na 9 míst. Zvolíte si třeba restauraci Pepe Lopez, protože má nejlepší hodnocení uživatelů. Pročtete si recenze, zjistíte, že tam dělají dobré koktejly a na jídlo se nemusí dlouho čekat a to rozhodne.

Vyberete datum, čas a počet osob, pro které chcete rezervovat a kliknete na Rezervovat stůl. A to je vše. Do deseti minut vám e-mailem přijde potvrzení rezervace a na konto vám bude připsán příslušný počet kreditů. Dostanete zaplaceno za to, že se najíte v restauraci.