Hubnutí s keto dietou – úspěch zaručen

Keto mix dieta

Rádi byste se zbavili posledních pár kilogramů a připravili své tělo na letní sezónu? Trápíte se dlouhodobě s nadváhu, jež vám komplikuje život, a jednoduše nedokážete odolat všem lákadlům v podobě vašich oblíbených čokolád, chipsů či sladkých limonád?

Keto mix dieta nabízí účinné a efektivní řešení pro každého jednotlivce s individuálními potřebami. Vychází z různých typů nadváhy a jim na míru ušité dietní plány. A rozhodně se nemusíte obávat hladovění, díky vyvážené kombinaci živin se budete cítit sytí a  navíc si výborně pochutnáte!

Obecná pravda jménem kalorický deficit

Na webových stránkách firmy KetoDiet naleznete BMI kalkulačku pro lepší představu, v jakém „dietním“ pásmu se nacházíte a jaký typ ketomixu vám bude sedět. Máte-li nízkou nadváhu, trápí vás pravděpodobně jen pár kilo navíc, a bude vám vyhovovat basic dietní plán s délkou trvání programu třikrát dva týdny. Pokud máte střední nadváhu, budete potřebovat medium plán s výživovým poradenstvím zdarma, ostatně jako tomu je u ostatních variant. U vysoké nadváhy, která bývá spojována s velkými zdravotními riziky, se doporučuje délka dietního programu na tři měsíce. 

Předem připravené ketomix recepty s vyváženým podílem živin hubnutí nesmírně zjednodušují. Nemusíte si lámat hlavu počítáním kalorií, zdržovat se vážením jídla, dokonce se ani trápit hlady. „Mixování“ předpřipravených směsí s čerstvými surovinami na základě vhodně zvolených receptů, bude parádním odrazovým můstkem k tomu začít nad jídlem přemýšlet a hubnout s rozumem. Zapomenete tak na různé nesmyslné diety, během nichž vám bylo slibováno zhubnout i několik desítek kilogramů ve velmi krátkém čase.

Zařaďte pohyb a přidejte zeleninu

Pro úspěšné hubnutí je základem kalorický deficit. V praxi to znamená, že musíte více energie vydat než přijmout. Proto kromě vyvážené stravy věnujte čas pravidelnému pohybu a spánku. To ovšem neznamená, že byste se ihned museli vrhnout na vrcholový sport, stačí začít zlehka procházkami a přidávat na tempu i kilometrech. Jakmile se vám podaří s keto diet zhubnout prvních pár kilogramů, uvidíte, že si najdete oblibu i v dalších sportech, jež jste prozatím kvůli své hmotnosti opomíjeli. A malé doporučení na závěr? Nestresujte se dietou, kilogramy a hubnutím. Každý nějak začínal a vaše cesta díky ketomix začíná právě teď!