Oáza klidu: Hliníkové pergoly i pro vaši zahradu

Chcete si na zahradě vytvořit bezpečné a stinné místo, kde můžete pořádat grilovačky nebo jen tak relaxovat s knihou nebo poslechem oblíbené hudby? Hledáte zahradní pergolu, která bude nejen praktická a odrazí sluneční paprsky, ale zároveň i odolná a zároveň designový kousek na zahradě, pod který schováte zahradní nábytek? Zkuste hliníkové pergoly! Mrkněte na náš článek, který vám zaručeně pomůže s výběrem. 

Materiál je důležitý 

Při výběru zahradní pergoly musíte na prvním místě posoudit materiál, ze kterého má být pergola vyrobena. Na trhu se setkáte s celou škálou možných materiálu, kdy nejčastěji dominují dřevěné pergoly. Ne vždy jsou však dřevěné pergoly ideálním řešením, protože vyžadují častou péči.  

Dlouho jsme hledali materiál, který by byl nejen odolný, ale zároveň i praktický. Proto jsou naše pergoly vyrobeny z hliníku, který zajistí jednak požadovanou odolnost, takže vám pergola opravdu vydrží a zároveň lehkost, takže pergola nebude zbytečně těžká. Velkou výhodou je, že jsou hliníkové pergoly dostupné v celé řadě barevných provedení, takže budete mít opravdu z čeho vybírat. 

Pergola má speciální povrchový nátěr, takže se nemusíte obávat, že by došlo ke korozi nebo k předčasné únavě materiálu. Pergola lze pomocí šroubů připevnit k zemi, čímž je zajištěna potřebná stabilita i v případě nepříznivých klimatických podmínek. 

Pergoly pro řadový dům i fotbalové hřiště 

Ať už bydlíte v řadovém domě, ke kterému přísluší jen malá zahrádka nebo máte za domem prostor o velikosti Wembley, určitě si z nabídky Garden Space vyberete. Většina pergol je v každém rozměru dostupná i v různých barevných provedení. Pokud hledáte menší pergolu, která zajistí dostatek stínu na vaší zahradě, můžete zvolit pergolu Perara v rozměru 300 x 300 cm. Na výběr je minimalistická bílá nebo designová antracitová. Takže ať už ladíte zahradu do jakéhokoliv stylu, v Garden Space si rozhodně vyberete.