Plánujete letní posezení s přáteli? Buďte dobrým hostitelem!

Pro každého znamená léto něco jiného, ale téměř všichni s ním máme spojené vytoužené dny volna. Plánujete také trávit společné chvíle s rodinou a přáteli? Chtěli byste být opravdu dobrým hostitelem? Nabídněte svým nejbližším skleničku kvalitního italského vína. 

Italské víno z malých vinařství je většinou zárukou kvality a lahodné chuti. Spolehněte se na dodavatele, kteří vínům rozumí a Itálie je jejím druhým domovem. Vynikající italská vína nabízí v České republice e-shop VinoDoc, který vznikl z lásky k této úžasné zemi.

Co vám může nabídnout VinoDoc

Nejedná se o žádného nováčka. Už 10 let nabízí e-shop VinoDoc kvalitní italská vína a od roku 2016 také extra panenské olivové oleje špičkové kvality a balzámové octy. Díky tomu, že zastupuje šest desítek italských vinařství, představuje v současné době největšího online specialistu na italská vína v České republice.

V jejich nabídce tak můžete vybírat z velkého množství vynikajících vín vhodných ke každodennímu popíjení za férové a velmi příznivé ceny. Najdete tu ale také archivní vína, která doplní vaši luxusní sbírku. Vína jsou vybírána z tisíců vzorků, které jsou ochutnávány přímo na vinařských veletrzích, výstavách a v rámci návštěv jednotlivých vinařství. 

Tipy na unikátní vína, která vás nadchnou

Nabídka vín na e-shopu je opravdu veliká. Za zmínku určitě stojí víno ze Sardinie. Právě ze “smaragdového ostrova” pochází unikátní odrůdy vinné révy, z nichž některé nenajdete jinde na světě. Lahodnou chutí těchto vín rozhodně sebe i své nejbližší potěšíte. A stejně dobře uděláte, sáhnete-li po vínu Primitivo Salento. Pochází z jihu země, z oblasti zvané Salento. Kdo by odolal výbornému suchému vínu s chutí ovoce a čokolády?

Pokud letos nemáte cestu do Itálie, může vás zachránit e-shop Vinodoc.cz, který doveze chuť Itálie k vám domů.