Co říkáte na montovanou dřevostavbu s difuzně otevřenou konstrukcí?

Pokud plánujete výstavbu rodinného domu, s velkou pravděpodobností se rozhodujete mezi klasickou zděnou variantou a dřevostavbou. V posledních několika letech vzrostl zájem především o rodinné domy dřevostavby, protože realizace je poměrně rychlá, a to nikoliv na úrok kvality a životnosti. V následujících řádcích se na tuto oblast zaměříme podrobněji. 

I jeden pár v Novém Boru se rozhodl odstartovat další životní etapu v moderním obydlí a rozhodl se pro patrovou dřevostavbu s difuzně otevřenou konstrukcí. Sen tohoto páru ve skutečnost proměnila společnost Martinice Group, která se na dřevostavby zaměřuje. Pro konstrukční systém tohoto projektu byla zvolena difuzně otevřená skladba stěny

Martinice Group je specialistou na dřevostavby

Martinice Group poskytuje komplexní servis při jakékoliv stavbě, a to od projekční práce přes výrobu a montáž až po poradenství. Společnost používá vlastní technologické postupy i kvalitní produkty, které jsou zárukou dlouhé životnosti. Martinice Group spojuje výhody dřevostaveb do perfektního celku. Poskytne vám bydlení podle vašich představ a požadavků. V nabídce má dřevostavby na klíč, takže se nemusíte o nic starat a přijdete k hotovému rodinnému domu. 

Zmíněná společnost se nebojí ani flexibilních projektů propracovaných do detailů podle požadavků klienta, ovšem nabízí i možnost vybrat si z již připravených projektů. Stačí se podívat na katalog rodinných domů. Vzhledem k tomu, že Martinice Group své práci věří, poskytuje záruku 25 let na konstrukční systém. 

Nechejte si poslat katalog rodinných domů zdarma

Pokud máte zájem o stavbu od tohoto profesionála, nechejte si zaslat katalog rodinných domů na e-mail. Prolistujete si jím, abyste našli ideální dřevostavbu. Ať už vás zajímá dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí, nebo jiné provedení, Martinice Group vás nadchne po všech stránkách.