Komplexní péče pro vaše zvířecí kamarády

veterina praha

Patříte-li mezi milovníky a majitele malých zvířat, zajisté jim chcete dopřát tu nejlepší péči. Komplexní péče o chlupatého pejska, drobného zajíčka, exotického papouška či obyčejnou kočku domácí začíná vždy u chovatele. Trh nabízí obrovské množství kvalitního krmiva, doplňkových preparátů pro posílení kloubů, lesklou srst či zdravý chrup a stejně tak řadu chutných a voňavých pamlsků. Jenže tím péče rozhodně nekončí, ba naopak, teprve začíná.

Najděte si veterinární zázemí špičkové kvality

Velmi oblíbená a mezi klienty žádaná je veterina Praha. Jedná se o rodinnou společnost s moderním vybavením, díky čemuž dokáže zajistit i náročnější zákroky. Vlastní laboratoř je příjemnou službou i benefitem pro zvířecí pacienty. Praha veterinární klinika vám zajistí kastraci, povinné očkování a zákroky pro kočky psy, králíky, fretky a další drobná zvířata, na něž se specializuje. Za prací zkušeného týmu veterinářů a personálu stojí řada významných zákroků s roční bilancí více než 11 000 ošetřených domácích mazlíčků. Personál pracuje s digitálním rentgenem, ultrazvukem s barevným dopplerem a samozřejmě je samotná veterinární klinika, patřící mezi nejlépe hodnocené v hlavním městě, nadstandardně vybavena moderním operačním sálem s inhalační anestézií.

Nepodceňujte pravidelné prohlídky a očkování

Byť se to může jevit jako banalita, pravidelná očkování hlavně u zvířat, která se dostávají do kontaktu s lidmi a jinými zvířaty, by měla být více než samozřejmá. Nezapomeňte také, že již brzy bude povinné čipování zvířat pro jejichž snadnější předání majiteli v případě ztráty či odcizení. Navíc pokud chcete svému chlupáčovi dopřát kvalitní a důstojný život, pravidelná očkování, prohlídky a řešení zdravotních obtíží v prvopočátcích vám ušetří nemalé peníze a zvířeti významně prodlouží život.