Tělové zábaly jsou ideální pro podporu hubnutí

body wraps

Kladete si neustále otázku jak zhubnout? Nepomáhají vám zázračné jednodenní diety a kvůli celulitidě se vám opravdu nechce mordovat každý den v posilovně? Zkuste na to jít zdravou a vyváženou cestou, která je zároveň garancí úspěchu. U někoho možná rychlejšímu, u někoho jiného bude změna třeba trvat déle, nicméně máte jistotu, že si nezničíte zdraví hladověním nebo pojídáním nezdravých pokrmů.

Jednoduché změny vám pomohou

Chcete-li vyhladit nevzhledné ďolíčky na stehnech a hýždích, začněte pracovat na pravidelném pitném režimu. Vyměňte slazené limonády za ovocný čaj bez cukru, popřípadě kdo se nechce vzdát sladké chuti, může do pramenité vody přidat šťávu z čerstvého ovoce. Co se týče stravování, základním principem úspěchu je pravidelnost a vyváženost. Neodbývejte se snídaní ve stoje, nezapomínejte na svačinky a k obědu si dopřejte pořádnou porci zeleniny. Budete-li se řídit těmito jednoduchými radami, jež mohou být pro milovníky fast foodu a sladkých limonád obrovskou změnou, uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Rozhodně se vyplatí podpořit stav pokožky i po kosmetické stránce. Vyzkoušejte třeba certifikovanou péči body wraps, zábaly, s nimiž budou výsledky viditelné již po první aplikaci.

Body wraps myslí na každého

Metoda pocházející z Floridy slaví úspěch v Hollywoodu a pomoci může i vám. Nezáleží, zda chcete zeštíhlet, detoxikovat pokožku, regenerovat nebo bojovat s celulitidou. Značka má pro každého skvělé řešení. Body wraps slim je tradiční metoda vedoucí k zeštíhlení o několik centimetrů. Cílem je odplavit toxinů, srovnat hladinu vody v těle a nastartovat se. Parádně se hodí třeba po porodu. Body fit wrap pak nabízí i další atraktivní metody zábalu či doplňkového sortimentu o vyvážené kombinace čajových směsí a kosmetických přípravků, sportovní výživ či masážních olejů, s nimiž podpoříte pružnost pokožky i boj s celulitidou. Vyžeňte si z hlavy zarytou představu, že hubnutí musí nutně znamenat hladovku a dřinu, s novými metodami získá vaše postava brzy ty správné křivky.

Sdílet článek