Proč je důležitá správná volba vlasové kosmetiky?

šampony na vlasy

Vlasy jsou ozdobou ženy, a proto je třeba o ně dobře pečovat. Znamená to nejen pravidelně zastřihovat, ale dopřát jim i kvalitní kosmetické přípravky. Které to jsou?

Pro krásu vašich vlasů

Aby vlasy dobře rostly, potřebují mít dobrou výživu. Tu jim dopřejete kvalitním jídlem a také správnou volbou vlasové kosmetiky. Opravdu není jedno, jaký šampon použijete. Vždy byste se měli řídit typem vlasů, které máte. Některé se mohou častěji mastit, jiné jsou poničené, další barvené a podobně. Nabídka v drogeriích je velmi pestrá, takže si určitě vyberete vhodnou variantu. Šampony na vlasy bývají obohacené o pečující ingredience. Některé mají za cíl zvýšit objem vlasů, jiné zlepšují jejich strukturu či lesk.

Zkuste to s Fanolou

Mezi jednotlivými značkami vlasové kosmetiky vyniká profesionální řada produktů Fanola. Je přizpůsobená různým druhům vlasů, ať už jsou rovné, nebo přirozeně vlnité. V sortimentu této značky najdete také přípravky proti padání vlasů nebo proti lupům, což jsou nepříjemné problémy, s nimiž se ženy i muži velmi často potýkají.

Oro Therapy a No Yellow

Značka Fanola vsadila i na  24K mikroaktivní zlato, které pomáhá pečovat o všechny druhy vlasů. Řada produktů Oro Therapy dodává vlasům hydrataci i vláčnost, díky čemuž jsou pak nadýchané a zdravé a lépe odolávají mechanickému působení – třeba při česání a tvorbě účesu. A nesmíme zapomenout ani na přírodní i barvené blondýnky, které se často potýkají s tím, že jejich barva je příliš žlutá. Řada No Yellow je připravena právě pro ně. Obsahuje speciální fialové pigmenty, jež mají za úkol neutralizovat žluté odlesky. Blond a šedé vlasy tak získají chladný a jasný lesk, kterým okouzlíte své okolí.

Fanola je značka profesionální vlasové kosmetiky, kterou si určitě oblíbíte díky její kvalitní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy.

Sdílet článek