Pohodlné oblečení bude vždy oblíbené

fitness oblečení

Pustili jste se do generálního úklidu svého šatníku, abyste se navždy rozloučili s nemoderními kousky? Po pořádné probírce každý zjišťuje, že si některé modely koupil úplně zbytečně, protože některé materiály se prostě dobře nesnesou s lidskou kůží, což ovšem neplatí u prádla s částicemi stříbra.

Krok s módou, deset kroků s komfortním nošením

Spodní prádlo nepotřebuje oslnivé designy, aby upoutalo na první pohled. Preferuje se především pohodlí, protože vy ho budete mít na sobě určitě skoro celý den. V tomto případě záleží hlavně na zvoleném střihu pro vaši postavu, ale také na materiálu. S antibakteriálními vlastnostmi se setkáte u spodního prádla nanosilver s obsahem molekul stříbra. Znamená to, že se budou eliminovat bakterie z potu, čímž se potlačí nepříjemný zápach. Tyto vlastnosti oceníte jak na celodenní nošení, tak na cestování, sport, do zaměstnání. Navíc máte různé druhy výběru, stačí vědět, jestli chcete vysoký obsah bavlny, chladivý efekt pro horké dny, hřejivý na zimní období a praktický během realizace různých druhů sportů.

Překvapte svého partnera kvalitním tričkem

Někdy je těžké vybírat originální dárky pro muže. Vlastně se to točí u stále stejných druhů, ale v jiném provedení. Jestliže hledáte pánská trička, zkuste nejen klasické barvy, ale také výrazné vzory a pestrost. Kromě pěkného vzhledu  ocení vaši miláčci pružnost, pevnost, antibakteriálnost a lepší udržení příjemné tělesné teploty díky obsaženým stříbrným mikročásticím. Praktické střihy oceníte též u fitness oblečení, ve kterém se můžete bez potíží věnovat naplánovanému tréninku, aniž by vám byl znemožněn rozsah pohybů. Navíc se vaše trička, legíny a tílka jen tak lehce neonosí. Vydrží i pravidelnou zátěž. A zapomeňte i na neustálé upravování oděvů, aby vás nevykoukla část těla, kterou nehodláte na veřejnosti ukazovat. Pevné lemy je udrží tam, kde mají zůstat.

Sdílet článek