Plastická chirurgie už není tabu!

plastika prsou

V minulosti se svět na ženy, které se nechaly zkrášlit rukama plastického chirurga, díval skrze prsty. Dnes už je poměrně normální mít umělá prsa, plastiku nosu nebo pozvednutá oční víčka. Proč se trápit a cítit méněcenně za své nedokonalé tělo, když ho odborníci dokážou upravit do podoby, v níž na něj budete hrdí?

Plastická chirurgie nevznikla z rozmaru. Mnohdy pomáhá v těžkých životních chvílích. Jako příklady uveďme rekonstrukce prsu v onkologii, rekonstrukce úchopů ruky či operace transexuálů. Rozhodně se však nemusíte stydět vydat na kliniku plastické chirurgie jen s cílem cítit se krásněji.

Touha po krásném poprsí je přirozená

Nejčastějším úkonem, kvůli němuž do ordinace plastického chirurga míří ženy, je samozřejmě plastika prsou. Poprsí je odnepaměti vnímáno jako symbol ženskosti, a tak není divu, že ženy touží po objemných a pevných prsou. Ne ke každé však byla příroda štědrá, prsa se navíc mění následkem přibývajícího věku, těhotenství, kojení, hubnutí nebo přibývání na váze. Plastická chirurgie se dokáže vyrovnat se vším. Anatomické silikonové implantáty navíc působí velmi přirozeně, takže na první pohled není poznat, že jsou prsa umělá. V některých případech je možné také zvětšení prsou vlastním tukem – informujte se zde: https://justan.cz/sluzby/plastika-prsou.

Korekce v obličeji dokáží vrátit mladistvý vzhled

Dále jsou často poptávané estetické zákroky v oblasti obličeje. Velký rozdíl ve vizáži dokáže udělat operace horních víček. Jde o jednoduchý zákrok, o nějž mají zájem zejména ženy po 40. roku věku. Jak se dočtete na https://justan.cz/sluzby/operace-ocnich-vicek, zákrok trvá zhruba 45 minut.

Obrovský rozdíl udělá i plastika nosu, ať už z estetických, nebo zdravotních důvodů. Věděli jste, že nos a uši jsou jediné dvě části těla, které dorůstají celý život? Pokud tedy s nosem nejste spokojení nyní, v budoucnu se situace nezlepší.

Obrátit se na plastického chirurga není slabost ani něco, co byste měli skrývat. Zřejmě byste se divili, kolika lidem ke kráse dopomohl právě zákrok.

Sdílet článek