Jak se stát neodolatelným mužem

Pánský parfém

Dávno už neplatí, že důkladná péče o tělo je výsadou žen nebo homosexuálů. Pečujte o sebe a budete pro opačné pohlaví jako přitažlivý magnet. Nevyžaduje to hodně úsilí.

Časy, kdy si ženy libovaly v přírodních mužích zarostlých všude tak, jak je Bůh stvořil, jsou zdá se za námi. Nemusíte se vyholit od hlavy po paty, naopak, přirozená dávka mužství spočívající v ochlupení je in. Brada, kterou si udržujete, ochlupení nohou či hrudi je fajn. Ale nepřehánějte to! Jsou oblasti, které si pravidelné holení zaslouží, nade vše je však důležitá hygiena! Pokud se bojíte používat kosmetiku kvůli hrozícím alergiím, vyberte si přírodní kosmetické produkty, ovšem bez hygieny okouzlujícího zjevu prostě nedosáhnete. I vaše tvář si zaslouží optimální péči, používejte proto alespoň čistící mýdlo na pleť a hydratujte krémem nebo pleťovými oleji. Vyhnete se tak šupinaté a problematické pleti či dokonce problémům s akné, které se často nevyhne ani mužům a jeho příčinou je často zanedbání hygieny, ucpávání pórů odumírajícími částmi epitelu či celkovou nadměrnou tvorbou mazu.

Dalším krokem, jak se stát neodolatelným, je výběr té správné vůně, která vás bude provázet a charakterizovat. Neobvyklé a kvalitní parfémy nabízí například anglická firma Santini, pracující s nejkvalitnějšími surovinami z Francie, Itálie či USA. Mezi jejich parfémy objevíte svěží sportovní vůně i těžší dřevité parfémy pro muže, kteří mají rádi formální styl. Parfémy Santini se navzdory své kvalitě a použitým surovinám řadí mezi cenově dostupnější na trhu.

Vyzkoušejte například nejnovější vůni Laurent od Santini, jejíž srdce tvoří bergamot z Kalábrie a charakterizuje ji svěžest jasného letního dne. Nebo pánský parfém Christian s přidanými feromony – ještě nikdy na vás ženy nereagovaly tak, jak budou po použití této vůně. Pro případ, že byste si nebyli jisti, která vůně se k vám hodí víc, využijte možnost objednat si nejprve vzorky vůní a pak se rozhodnout pro konkrétní z nich.

Sdílet článek