Ideální žena? Toto vám podle mužů nesmí chybět!

omlazení pleti

Prototyp ideální ženy neexistuje. Každému muži se totiž líbí něco jiného, jednoho přitahují blondýnky, druhého zrzky, další dává přednost romantickým dlouhovláskám, jiný preferuje extravagantní krátkovlásky. Přesto ale existuje pár věcí, na kterých se pánové, pokud jde o ženskou přitažlivost, vzácně shodnou. Co jim připadá nejvíc sexy?

Zdravé sebevědomí

Muži milují zdravě sebevědomé ženy, které ví, že jsou krásné, znají své kvality a nepochybují o sobě. Žádné šedé myšky, které si nevěří, ani exhibicionistky, které působí spíš arogantně a namyšleně, u nich nemají šanci. Sebevědomí jde ruku v ruce se vzhledem, nejste-li spokojená s tím, jak vypadáte, půjde to na vás vidět. Budete působit křečovitě, ušlápnutě a rozhodně u pánů nezabodujete.

Ideální křivky

Každý se rád podívá na hezké lidské tělo. Naprosté většině mužů se líbí štíhlá ženská postava s dostatečnými křivkami, tedy výraznějším zadečkem a plným, pevným poprsím střední velikosti. Pokud k vám „matka příroda“ nebyla v tomto ohledu příliš štědrá, můžete si pomoci plastickou operací. Důležitějším atributem než míry 90-60-90 je poměr pasu a boků, který by se měl pohybovat okolo hodnoty 0,7. Právě postava, která vypadá jako přesýpací hodiny, muže přitahuje nejvíce, protože symbolizuje nejvhodnější podmínky pro reprodukci. Ženy se širší pánví vnímají muži jako ideální matky svých dětí.

Krásná hladká tvář

Pokud jde o obličej, pak vězte, že ženská tvář hraje pro muže daleko důležitější roli než postava a celkový vzhled. Zdravá, krásná, hladká a rozzářená pokožka je pro ně velmi atraktivní. S přibývajícím věkem se ale na naší tváři podepisuje stres a uspěchaný způsob života, objevují se vrásky, kontury tváře ochabují. Získat zpátky svůj mladší a příjemnější vzhled můžete díky estetické medicíně. Ta má k dispozici šikovné přístroje, které to zvládnou i bez řezání. Mezi absolutní špičku v omlazení pleti patří HIFU FINESSE, který působí fokusovaným ultrazvukem v hlubší úrovni kůže, a to na rozhraní podkožního tuku a svalů. Výsledek je tak srovnatelný s daleko radikálnějším klasickým liftingem.

Úsměv

Jaká žena připadá mužům nejhezčí? Ta, která se usmívá. Úsměv je totiž znakem veselosti, optimismu, dobré nálady, vyjadřuje energii, vitalitu, radost ze života. Tak nebojte se být spontánní a uvolněná, nasaďte úsměv a u pánů máte předem vyhráno!

Sdílet článek