Rotopedy s moderními technologiemi pro cvičení plné zábavy

rotopedy

Díky cvičení na rotopedu si velmi rychle zlepšíte fyzickou kondici, zformujete postavu, zejména nohy, a také zhubnete. Velkou výhodou je, že můžete cvičit v pohodlí vašeho domova, bez ohledu na počasí. Vybírat můžete z mnoha různých zařízení přesně na míru vašim potřebám. Mechanické rotopedy pořídíte za skvělou cenu, přesto jsou vybaveny velmi kvalitně a zaručují uspokojivý efekt. Magnetické a elektromagnetické rotopedy navíc nabízejí plynulý a tichý chod během cvičení. Jsou ideálním řešením pro náročné a pomůžou vám i s profesionálním tréninkem. Díky mnohým programům vám umožní naplánovat si cvičení a sledovat krátkodobé i dlouhodobé výsledky.

Cvičení na rotopedu bylo dříve pro některé lidi jen nudným a monotónním tréninkem. Naštěstí to ale dnes může být i jinak. Moderní modely rotopedů jsou totiž vybaveny různými, velice užitečnými doplňky. Disponují například multifunkčním počítačem s LCD monitory, držákem na tablet, funkcí Bluetooth nebo specializovanými aplikacemi, díky kterým se rozhodně nebudete nudit. V našem internetovém obchodě nabízíme také rotopedy se speciální aplikací iConsole, která Vám umožní zvolit si jakoukoliv trasu na mapě světa a sledovat ji během tréninku na obrazovce Vašeho tabletu, telefonu nebo televize ve formě Street View. Při zapnutém Bluetooth zařízení navíc můžete kontrolovat parametry a výsledky vašeho tréninku, se kterými se pak můžete pochlubit na sociálních sítích.

Častou otázkou, kterou se zákazníci zabývají, je volba mezi mechanickým, magnetickým a elektromagnetickým rotopedem. Odlišují se od sebe zejména systémem nastavení odporu. U mechanických rotopedů je systém tření síly hlučnější, což může být pro domácí využití nepříjemné. Tření způsobuje ohřívání mechanismu, což někdy vede k nepříjemnému zápachu plastových částí. Takové  jsou nevýhody, ale mechanický rotoped má také své výhody. Největší z nich je velmi příjemná cena, rozhodně nižší než cena magnetického nebo elektromagnetického modelu. Pokud tedy patříte k fitness nadšencům, kteří se nezaměřují na příliš intenzivní a pokročilé cvičení, ale chcete si jen zlepšit kondici a zbavit se přebytečných kilogramů, tento typ rotopedu vám jistě bude stačit.

Pro intenzivní trénink bude ale nejlepším řešením rotoped s magnetickým nebo případně elektromagnetickým mechanismem. Jeho velkou výhodou je tichý a plynulý chod, který ocení zejména lidé, kteří chtějí cvičit brzy ráno nebo pozdě večer, když ostatní členové domácnosti spí. Systém pracuje v tomto případě jinak, nedochází tedy ke tření ani k problémům s nepříjemným zápachem.

Důležitou součástí, která ovlivňuje kvalitu a komfort tréninku na rotopedu, je také hmotnost setrvačníku. Obecně platí, že čím těžší je setrvačník rotopedu, tím vyšší je i zátěž.

Snad jsme vám s výběrem pomohli. Nyní už tedy máte všechny potřebné informace a stačí jen otevřít naši nabídku a vybrat si takový rotoped, který dokonale vyhovuje Vašim potřebám: https://hop-sport.cz/rotoped