Fitness vybavení pro náročné zákazníky

vybavení do posilovny

Ať už vlastníte fitness centrum nebo byste rádi nějaké začali provozovat, neobejdete se bez kvalitního náčiní. Dobře vybavený prostor je základem pro velkou návštěvnost a stabilní klientelu. Proto si při zařizování dejte záležet, aby bylo místo funkčně a prakticky zařízené, poskytovalo kvalitní šatny, sprchy a fitness vybavení bylo na špičkové úrovni.

Vsaďte na precizní jméno

Vaše nové vybavení do posilovny musí splňovat všechny požadavky na bezpečnost a maximální využitelnost. Samozřejmostí je přijatelná cena a dlouhá životnost strojů. Svěřte se do rukou zkušených odborníků, za něž hovoří více než deset let praxe a zkušeností s vybavováním profesionálních fitness center i domácích tělocvičen. Pouze profesionálové takového formátu vám vyladí všechno náčiní přesně podle vašich požadavků a technických specifikací. Pokud jste na samém začátku zařizování, pak se inspirujte, co v posilovně nesmí chybět. Jsou to určitě kotouče na činky a osy na cvičení. Oba zmiňované prvky jsou základem pro posilovací zónu, kterou sice primárně navštěvují muži, nicméně je třeba vybrat takové kotouče a činky, jež nadchnou i ženy. Velké oblibě se pro kardio cvičení i posilování těší kettlebelly o různých hmotnostech. Kettlebell nahrazuje činky a díky rafinovanému úchopu umožňuje modernizovat cvičící sestavy s činkami a snadno posilovat mimo ruce i záda, břicho, nohy i hýždě.

Kardio zóna

Abyste do svého fitness přilákali i ženy, vsaďte na osvědčené kardio vybavení, mezi něž se počítá například běhací pás, cyklo trenažér, veslovací stroj či rotoped. Sortiment však zahrnuje i další kardio stroje, s nimiž perfektně simulujete běh na lyžích a běžkování. Nezapomeňte též na vhodné podložky pod stroje a posilovací doplňky. Nespornou výhodou zavedeného internetového obchodu jsou i bazarové kousky za bezkonkurenční ceny.

Sdílet článek