DIY Antistresové tabletky

unhappy-389944_1280

Přijeli jste z hor, Vaše dovolená skončila a museli jste do práce? V novém roce neuběhlo ještě ani 14 dní a vy už máte plný stůl papírů a plný email úkolů a schůzek?

Chce to něco na stres. Respektive chtělo by to něco antistresového, něco, v čem je minimum chemie, a něco, co bude dělat radost naší mysli prostřednictvím očí i chuťových buněk.

My si myslíme, že všechny novoroční neduhy vyřeší pár antistresových pilulek, které si vyrobíte za 15 minut v pohodlí domova nebo které můžete vyrobit pro někoho.

Budeme potřebovat

  • prázdné sklenice a lahvičky
  • čokoládové lentilky, bonbóny (roksy, dropsy), hroznový cukr, fazolky atd. (důležité je, aby byly cukrovinky rozmanitě barevné)
  • cedulky a visačky na skleničky
  • provázek
  • lepidlo

Poznámka: Pokud použijeme barevné sklenice, můžeme do nich uložit klidně bílé bonbóny jako jsou např. Tic Tac, v průhledných sklenicích vyniknou více barevné cukrovinky.

Vybrané lahvičky naplníme cukrovinkami.

Sklenici s „antidepresivními pilulkami“ nakonec opatříme visačkou. Pokud to povrch sklenice umožní, můžeme cedulku nalepit rovnou na ní. V opačném případě připevníme vlastnoruční popisek provázkem.
Pokud si nebudete vědět s cedulkou, navrhujeme použít anglický text „Made with ♥“ a či jen prostě „Od ♥“.

antidepre2

Zdroj(e) informací a obrázků: Fresh Preserving, Lilyshop, Potvor, Over The Bigmoon, This Blog Isnt For You, Wallpaperswide

Sdílet článek