Rychle, neomezeně a zadarmo – to je xShare.cz

xShare

Po příchodu z práce si mnoho z nás chce udělat večerní pohodičku bez zbytečných starostí a zhlédnout oblíbený film nebo seriál. Jednoduše si vyčistit hlavu od každodenního koloběhu a restartovat se do dalšího pracovního dne. Co když ale nastane chvíle, kdy jen bezcílně hledáte na internetu požadovaný soubor, nevíte na kterého poskytovatele se obrátit, stahování je zdlouhavé a častým výsledkem je platební brána přes celý monitor? Pro všechny příznivce rychlého a neomezeného stahování zdarma je zde xShare.cz.

Rychlost stahování zaručují pouze premium účty

Na trhu naleznete spoustu možností, jak si vyhledat oblíbené pokoukání a jednoduše si jej stáhnout do počítače. Tyto servery fungují na principu společného sdílení obsahu s ostatními uživateli a také vám nabízejí možnost zde soubory nahrát, nebo-li uploadovat. Jedním z nejznámějších na českém trhu je server ulozto.cz, který nabízí velkou databázi sdílených videí, hudby a dokumentů. K jeho plné funkčnosti, stejně jako u sdilej.cz, datoid.cz nebo webshare.cz, potřebujete tzv. premium účet, po jehož zaplacení dosáhnete vysněné rychlosti stahování. Naopak u xShare.cz je celý proces sdílení i nahrávání zcela zdarma.

V jednoduchosti je krása

xShare je aplikací, která je jednoduchá pro každého uživatele. Stahování i uploadování souborů můžete zahájit po velice snadné registraci, kde uvedete pouze jméno, email a zvolíte si bezpečnostní heslo. Jednoduchý přehled souborů vás poté na xShare.cz dovede k vytčenému cíli a stačí začít stahovat. U dobrého internetové připojení potěší rychlost až 1000 Mbit/s. Krom toho nabízí xShare několik zajímavých funkcí. Pokud právě nepotřebujete omezovat své místo v počítači velkou spoustou souborů, lze si na serveru video přímo přehrát ve formátu MP4 a plné HD kvalitě.

Dopřejte si své oblíbené pořady každý den, stahujte rychle, neomezeně a zcela zdarma se službou xShare.cz. Neotálejte, registrujte se ještě nyní a sledujte populární filmy a seriály z pohodlí domova.

Sdílet článek