Kalibrace vám ušetří náklady na výrobu

Válečkové kalibry

Firmy se často neobejdou bez kontrolního měření zhotovených výrobků. Právě na jejich přesném provedení závisí správná funkčnost celých strojů. V těchto případech se hojně využívají kalibry, aby se minimalizovala produkce zmetků.

Kalibry pomáhají seřídit stroje

Zabýváte se sériovou výrobou? Potom jistě víte, jak kalibry dovedou pomoci odhalit špatné seřízení strojů a špatné pracovní postupy. Kalibrace efektivně pomůže splnit jakostní normy, kvalitu a rovněž zrychlí a usnadní další práce spojené s těmito produkty. Válečkové kalibry vybírejte podle lícování a rozměrů průměru. Zhotovují se s ohledem na přesnost a rozměry příslušných norem. Seženete je v oboustranném nebo jednostranném provedení. Nástroj tvoří dobrá i zmetková strana na rukojeti. Velice jednoduše odhalíte nepřesnosti při rychlé kontrole. Není problém žádat také netypické délky, chromování apod. Například si zvolíte model s odvzdušňovací drážkou, když měříte v neprůchozích otvorech. K dispozici jsou též varianty s drážkou pro zachycování nečistot.

Běžné kalibry i atypická měřidla

Dodavatel Michovský tools má vše nabízené skladem, což zaručuje velice krátkou dodací lhůtu. Vybírat lze z obsáhlého sortimentu měrek a kontrolních kalibrů. Specialisté vám zajistí všechny druhy závitů za výhodné ceny. Nechybí kroužky pro vnější závity a trny pro vnitřní. Dodávají se druhy včetně UNJEF, UN, UNS, NPTF, UNJ a další. Požadujte také obkročné, třmenové a speciální podle vašich nákresů. Na základe vašich požadavků se mohou dodávat společně s kalibračním protokolem.

Pokud budete mít zájem o měřidla s atypickými rozměry, s individuální tolerancí, s odlišným způsobem provedení, stoupáním a s jinými konkrétními požadavky, bez váhání požádejte o jejich zrealizování. Veškerý sortiment se vyrábí tak, aby byla zaručena vysoká odolnost proti poškození a mechanickému opotřebení.

Sdílet článek