Hygiena a praktičnost na prvním místě, takové jsou plastové přepravky na maso

přepravka na maso

Pokud podnikáte v potravinářském průmyslu a denně jste v kontaktu s potravinami, které se můžou snadno a rychle kontaminovat, určitě víte, že musíte dodržovat přísné hygienické normy a postupy. Obzvláště pokud Vaše potravina je balené či nebalené maso. Ke správné a efektivní přepravě a skladování Vám zajisté pomůže plastová přepravka na maso od společnosti Schoeller Allibert.

Hygienické normy a standarty jsou samozřejmostí

Plastové přepravky na maso od společnosti Schoeller Allibert jsou vyrobeny z certifikovaných a odolných plastů, které zajišťují maximální odolnost a dovolují kontakt s čerstvou i mraženou potravinou. Použité materiály neudržují v sobě mastnoty a nečistoty. Dodržovaní hygieny je velmi snadné neboť přepravky lze snadno očistit vysokotlakou hadicí. Přepravy na maso jsou navrženy tak, aby umožňovaly snadnou cirkulaci vzduchu, která je důležitá nejen při transportu surovin, ale i při jejich skladování.

Nesmírnou výhodou přepravky na maso je nízká váha. Pozor, to ale neznamená, že plastová přepravka na maso pojme menší objem surovin nežli ocelová. Zachování větší tloušťky stěny plastové přepravky dodává přepravce bytelnou odolnost a tvar, který drží. Všechny plastové přepravky od společnosti Schoeller Allibert lze stohovat na sebe což vám ušetří nejen místo, ale i čas. Přepravky na maso jsou znovupoužitelné a vynikají dlouhodobou životnosti a jsou 100% recyklovatelné, což dnes ocení každý z nás, kdo se alespoň trochu zajímá o naše životní prostředí.

Maximeat to pravé pro vaše maso

Stohovatelná přepravka na maso o rozměrech 800 mm × 600mm × 200mm je ideální pro skladování a převoz masa. Stohovatelnost umožní naložit vetší počet přepravek do chladírenského skladu nebo vozu. Její váha je nízká oproti klasickým nerezovým boxům. Ergonomické rukojeti zajišťují snadnou manipulaci a perforace zase přirozenou cirkulaci vzduchu.

Pokud toužíte po novém a správném přepravním obalu, obraťte se na společnosti Schoeller Allibert, která nabízí také řešení na míru. Můžete je kontaktovat na emailu info.czechrepublic@schoellerallibert.com

Sdílet článek