Hutní materiál na tisíc způsobů

prodej hutního materiálu

Stavební a strojírenský průmysl pracuje s velkým množstvím materiálů, jež jsou zapotřebí pro výstavbu nových objektů, silnic, oplocení a řadu dalších staveb. Nejen ve velkovýrobě, ale též v domácím prostředí často potřebujeme kovovou součástku, na míru ohnutý plech, nebo patku s přesným děrováním. Pro zajištění požadovaných úprav vlastními silami však většinou nedisponujeme potřebnými prostředky či nemáme dostatek zkušeností.

Služby na míru

Pokud sháníte jakýkoli hutní materiál, můžete se obrátit na profesionální firmu poskytující široký okruh služeb a produktů velkým průmyslovým závodům a stejně tak domácím kutilům. Společnost pracuje s nejmodernějším technickým vybavením schopným zajistit řadu klientských požadavků. Pásové pily umožňují přesné nařezání tyčového materiálu, který nachází uplatnění při stavbě konstrukcí a vytváření pevných opor objektů. Tabulkové nůžky rozstříhají různé druhy plechů na požadovaný formát.

Kromě špičkových strojů se v provozovně nachází kompletní zámečnické vybavení, proto není problém zajistit rovněž svařovací práce. Součástí nabízených služeb je armování železa, přičemž armovna přijímá jednoduché i náročné zakázky zaměřující se na ohýbání oceli a tvorbu výztuh pro potřeby novostaveb, rekonstrukcí a stavebních úprav. Mimo jiné vám zaměstnanci pomohou s vyměřením brán a vrat, dodají kvalitní druhy motorů a postarají se o zaměření i montáž.

Poradenství, doprava, montáž

Firma se zaměřuje nejen na prodej hutního materiálu, ale poskytuje i odborné konzultace a poradenství ohledně volby příslušného materiálu. Starosti si nemusíte dělat ani s převozem nadměrných a těžkých výrobků, firma vám objednané suroviny přiveze na požadovanou adresu v co nejkratším čase. Pokud jste doposud oslovovali pouze řemeslné firmy, vyzkoušejte namísto nich společnost s veškerým hutním vybavením, které je navíc cenově dostupné a vždy splní požadovaný účel.

Sdílet článek