ČT4 – Sportovní televize, která nás baví

ČT4

Představte si, že za dvacet minut začíná sportovní utkání, na které se těšíte už celý týden, ale vy se z nějakého důvodu nestíháte dostat domů k televizi. Máte tři možnosti. Tou první je osobní návštěva zápasu. Ta ale často není možná, ať už z důvodu vyprodaných lístků nebo z důvodu, že se utkání koná na druhé straně světa. A tam se zřejmě nedostanete rychleji než k televizi.

Tou druhou možností je návštěva nějakého sportovního baru, kde zápas promítají. Zde však musíte počítat s jednou velkou nepříjemností, a tou jsou ostatní návštěvníci baru, kteří mívají tendenci zápas komentovat. Pokud chcete sledovat zápas a nebýt při tom ničím rušen, zbývá vám už jen třetí možnost. Tou je sledování zápasu online. Stačí najít živé vysílání utkání na internetu, připojit se, a máte vyhráno.

Online sledování zápasů vám přináší sportovní televize Čt4. Jedná se o jeden ze šesti programů České televize. S touto veřejnoprávní sportovní televizí, která dříve nesla název Čt 4 Sport, se na obrazovkách setkáváme již 10 let. Za tuto dobu nám přinesla nekonečné množství přímých přenosů z různých sportovních utkání a akcí. Tento televizní program vysílá řadu pořadů s informacemi nejen pro sportovce a sportovní fanoušky, ale také pro příznivce zdravého životního stylu. Díky sportovnímu obsahu sledují Čt4 převážně muži, kteří oceňují především minimální počet reklam, které televize do svého vysílání zařazuje.

A co byste měli udělat, pokud si chcete pustit online vysílání Čt4? Jednodušší už to být nemůže. Stačí jen najet na webovou stránku televize a spustit video. Na této stránce najdete také program televize, ze kterého si lze vybrat všechna utkání a akce, které vás zajímají. Jediné, co ke sledování potřebujete, je chytrý telefon, tablet nebo počítač a připojení k internetu. Poté už si užíváte ničím nerušené sledování oblíbeného programu.

Sdílet článek