Spolehlivá kola Gate vás nezklamou v horách ani na stezce

kola GT

Toužíte překonávat své hranice na kole? Milujete rychlou jízdu a náročný terén v kopcích? Pak jsou právě pro vás skvělou volbou kola GT. Nejen hobby sportovci, ale dokonce i profesionálové vyhledávají tuto řadu kol. Spolehlivé, stabilní a rychlé – takové jsou tyto stroje. Každý cyklista by měl důvěřovat nejen vlastním nohám, ale také svému kolu, proto byste měli vsadit na kvalitu a dobré renomé. Kola GT mají totiž dobré jméno po celém světě.

GT Grade pro dlouhé a náročné trasy

Pokud se rádi proháníte po horách, v kopcích a na lesních cestách, pak je pro vás kolo GT Grade jako stvořené. Díky speciální konstrukci si dopřejete dostatečné pohodlí i na těch nejdelších a nejnáročnějších cestách. Řada Grade byla navržena tak, aby vyhovovala všem – náročným sportovcům i příležitostným jezdcům. Jedná se o pohodlné kolo, které můžete mít v hliníku i karbonu.

Ani výrobce Cannondale však nezůstává, co se inovací týče pozadu. Kola Cannondale vyhledávají nejen hobíci, ale také špička mezi profesionály. Dokonce je můžete zahlédnout i na nejprestižnějším závodě světa – slavné Tour de France. Tato značka se pyšní precizním provedením a přizpůsobením kol nejnáročnějším požadavkům cyklistů. Nabízí kola horská, trekingová i silniční, takže si vybere opravdu každý milovník cyklosportu bez ohledu na věk.

Češi jako cyklistický národ

V České republice sotva najdeme někoho, kdo by nikdy nejezdil na kole. Na území našeho státu najdeme rozlehlou síť cyklostezek, které jsou ideální pro rodinné výlety i na tréninky. Jednou z těch nejhezčích v ČR je Labská cyklostezka, která vás zavede až do Německa. Většina známých tras určených pro kola na území Čech je udržovaná v pěkném stavu a najdete zde i občerstvovací kiosky. Cyklistka patří zkrátka v naší zemi mezi top sporty.

Sdílet článek