Značení podlah je v průmyslových prostorách velice důležité

Výrobní podniky, skladové haly a další průmyslové prostory jsou výrazně vytížené, a to jak zaměstnanci, tak i mnohými stroji a vysokozdvižnými vozíky. Každý zaměstnavatel je navíc povinen vytvořit na pracovišti takové podmínky, aby při neustálém pohybu, ruchu a shonu nedošlo ke zraněním. Účinným způsobem, jak předcházet možným úrazům, je právě zřetelné označení uliček a průchodů na podlaze. 

V průmyslových areálech je nezbytné dodržet platnou legislativu, která se vztahuje i na značení podlah. Správným barevným označením nejenže dodržíte legislativu, ale taktéž zvýšíte bezpečnost na pracovišti. 

Efektivní provoz

Standardizovaný systém barevného značení podlah pomáhá zaměstnancům spojovat určité barvy s konkrétními oblastmi nebo činnostmi, a tím pádem je potom rychlejší a snadnější pohybovat se po dané provozovně. Značení podlah tedy pomáhá: 

  • zdůraznit důležité informace (zvýraznění uliček a únikových cest), 
  • udržet v objektu pořádek, 
  • poskytnout kritické informace v místě potřeby (nebezpečí jsou označena jasnými barvami), 
  • zvýšit efektivitu zaměstnanců, protože stráví méně času hledáním toho, co potřebují. 

Kdo provádí značení podlah? 

Pokud tedy chcete vytvořit značení na pracovišti, obraťte se na profesionální společnost, která má dlouholeté zkušenosti (více než 14 let) v dané oblasti. Jedná se o J. A. CLEAN spol. s r.o., což je odborník realizující podlahové i dopravní značení. Doposud má na svém kontě více než 17 tisíc zakázek, a to nejen v České republice, ale i na Slovensko, v Německu a Rakousku. Poskytuje služby i významným klientům, mezi něž patří VOLKSWAGEN SLOVAKIA, ŠKODA AUTO, Continental Automotive. 

Jestliže máte o služby zmíněné společnosti zájem, zašlete nezávaznou poptávku skrze její webovou stránku Jaclean.cz.