Virtuální sídlo šetří firemní náklady

Virtuální sídlo Praha

Každý podnikatel rád přivítá možnosti, kdy sníží náklady na minimum a tím si zvýší zisk. Výhodné pro vás bude zřízení virtuálního sídla v Praze, díky němuž získáte sídlo na prestižní adrese a zákazníci se na vás budou obracet s větší důvěrou. 

Pronajaté virtuální sídlo má své výhody

Každá firma musí někde sídlit. Pokud nechcete udávat adresu vašeho bydliště, ale zároveň se vám nevyplatí mít pronajatou kancelář a další prostory na jiném místě, můžete zvolit virtuální způsob. Virtuální sídlo Praha budete vlastně sdílet s několika jinými firmami, čímž ušetříte náklady za provoz. Vyřízení celé záležitosti nezabere víc než pár minut. Následně obdržíte důvěryhodnou adresu od firmy, která tyto nemovitosti vlastní a tímto způsobem vám odpadnou poplatky za zprostředkování. Vybírat si lze z různých pražských lokalit, stačí se zaměřit na tu, která se maximálně přiblíží vašim záměrům. 

Virtuální sídlo ulehčí administrativu

Pronájem sídla s kanceláří se hodí především začínajícím podnikatelům, zaměstnavatelům, kteří preferují práci z domova a chybí jim provozovna z důvodu jejich častého cestování. Dále sídlo firmy Praha ocení start-upy a OSVČ, kteří si nepřejí uvádět jako sídlo své bydliště. Pronájem adresy není jediné, co získáte. K dispozici jsou i služby virtuální kanceláře. Pokud budete plánovat obchodní schůzku, získáte možnost využít moderně vybavené reprezentativní prostory pro vaše jednání a pohovory se zaměstnanci. V rámci kanceláře se obstará vyřizování a přebírání pošty. Může se i naskenovat a přeposílat na váš email. V rámci dalších služeb funguje recepce, občerstvení pro vaše obchodní partnery, tisk propagačních materiálů, vytvoření webových prezentací, plošné WiFi připojení, vedení účetnictví a právní služby. Brzy zjistíte, že i za nízkou cenu lze garantovat maximální spokojenost a nabídka produktů a služeb se nabízí s vysokou kvalitou.

Sdílet článek