Plachtové haly se snadnou montáží

Plachtové haly

Najde se hned několik důvodů, proč potřebovat nové skladovací prostory. Pochopitelně nejlepším řešením bude je mít k dispozici v co nejkratší době, což vám plně umožní kvalitně provedené plachtové montované haly. 

Všestranné použití plachtových hal

Rozhodnutí pro plachtové haly oceníte hlavně pro finanční úsporu v porovnání s jinými variantami. Dále očekávejte minimální náklady na údržbu a dlouhou životnost díky kvalitní technologii. Plachtové haly se dají vyrobit i na míru, přizpůsobí se vašim požadavkům a potřebám. Vše půjde svižně, bez nových základů, protože lze stavět na stávajícím povrchu. Kdykoliv se můžete rozhodnout o rozšíření prostoru, ale také o propojení s jinou budovou. K dalším výhodám patří, že při opadnutí zájmu se snadno demontují a přemístí jinam. Textilnímu zastřešení nechybí opláštění s kvalitní konstrukcí, vysokou životností a odolností proti mechanickému prodření. Pláště vám budou sloužit po dobu minimálně deseti let. Můžete z nich udělat seníky, sportoviště, sklady, garáže či jízdárny.

Lehké a těžké konstrukce pro haly

Pláště se dávají dohromady s ocelovými konstrukcemi, které splňují patřičné normy. Lehká konstrukce haly je vytvořena příhradovými rámy, které se vzájemně propojují v dané modulové vzdálenosti. Pásnice z dutých profilů v příslušných dimenzích tvoří základ rámů. Nosná konstrukce objektu z jednotlivých rámů se spojuje v jeden celek a vše se kotví k podloží základovým profilem. Kromě opláštění plachtou se hodí i pro trapézové plechy a různé kombinace materiálů. Těžká a speciální konstrukce se realizuje nosným skeletem z plnostěnných ocelových válcovaných profilů, ale také jejich kombinováním s profily v obdélníkovém tvaru. Využívají se především pro opláštění sendvičovými panely či trapézovými plechy. Nezapomíná se ani na povrchovou úpravu, aby se zajistila dostatečná ochrana ocelových konstrukcí.

Sdílet článek