Mobilní haly k pronájmu i prodeji – chytré řešení pro vás

skladový stan

Stále častěji se objevují veřejné akce pod širým nebem, popřípadě společnosti pracují s co nejméně finančně nákladným řešením pro uskladňování vybavení a materiálů. Hledáte-li také ideální variantu skladovacích prostor, vsaďte na skladové stany známé jako velkostany. Vybírat můžete z mnoha velikostí, a pokud do nich nechcete rovnou investovat a pořizovat je, stačí si je jednoduše pronajmout a objevit výhody těchto chytrých stavení.

Dočasný charakter stanů nebrání dlouhodobému užívání

Plachtové haly využijete v domácím prostředí, při veřejných aktivitách i jako firma. Jejich nespornou výhodou je snadná a rychlá montáž i následná demontáž, což umožňuje stany lehce přemisťovat podle potřeby. Díky pevné a odolné konstrukci a tvaru se hodí pro skladování do výšky, a navíc se mohou plachtové haly pyšnit dlouhou životností i při nadměrném skládání a rozkládání. Výrobce sází na vysoce kvalitní materiály, což dosvědčuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a pevnost plachty. Obrovským plusem klasické mobilní haly je možnost opláštění ze všech stran i polootevřené řešení. Navíc si při stavbě nemusíte žádat o stavební povolení ani řešit betonové základy.

Argoservis jako stabilní dodavatel stanů a hal

Hledáte-li skladový stan, obraťte se na zkušeného lídra s letitými zkušenostmi na českém trhu. Firma Argoservis pro vás zajistí pronájem skladovacích hal i dalších řešení, která využijete i během rodinných oslav či svateb. Pouze znalý obchodní partner je schopen zajistit pro vás další praktické vybavení a příslušenství. Svůj stan či halu si můžete vylepšit o vytápěcí zařízení na elektřinu, plyn či topné oleje, v létě taktéž využít možnost chlazení díky klimatizačního systému. Součástí příslušenství jsou samozřejmě též halogenové osvětlení, zářivky, mobilní záložní zdroje energie. A v neposlední řadě podlahové krytiny, jež dodávají místu okamžitě zcela jiný, luxusnější ráz. Využijte rychlou poptávku a nechte si sestavit cenovou kalkulaci na krátkodobý, popřípadě dlouhodobý pronájem skladového stanu a objevte kouzlo chytrého řešení uskladňování.

Sdílet článek