Levný tisk vám ušetří peníze i starosti

tisk online

Jednou za čas se stane, že potřebujeme soukromě vytisknout nějaký papír, smlouvu či dokument. K tomu stačí mít obyčejnou tiskárnu, protože kvalitu tisku nikdo zkoumat nebude. Na pracovním poli je ovšem tisk běžnou rutinou, protože se stále ještě tiskne řada papírů nezbytná pro úspěšné uzavření obchodu a výrobních zakázek. Chcete-li se vybavit špičkovými tiskovými materiály, nejprve je potřeba sepsat je, moderně a stylově graficky zpracovat a nechat kvalitně vytisknout, ať už ve formě letáku, plakátu, papíru či billboardu.

Vizitka je základem pro obchod

Neexistuje obchodník, který se obejde bez vizitky. Justprint vizitky si můžete navrhnout sami. Pouze na vás záleží, jaký typ materiálu a povrchovou úpravu zvolíte, zda sáhnete po oboustranném potisku, eventuálně si vyberete raději rohy bez zaoblení. Stejně tak je i cena ve vašich rukách, protože s rostoucím množstvím výrazně ušetříte. Tisk vizitek je bezpečný, rychlý a kvalitní. Díky profesionálnímu přístupu obdržíte hotové vizitky za pár dní, popřípadě se nabízí možnost připlatit si za expres zpracování. Tiskárna Justprint se vedle vizitek soustředí na další tiskoviny, velmi oblíbený je tisk letáků a plakátů v mnoha formátech. Tisk online vám garantuje včasnou přípravu na sezónní tiskoviny, zejména pak kalendáře a diáře, které je dobré připravit již po létě, aby vás nic nepřekvapilo.

Firemní kalendáře nebo soukromé vzpomínky

Pro tisk kalendářů se nabízí několik formátů a povrchových úprav. Díky parádním online cenám ušetříte již od nákupu deseti kusů, takže vůbec nezáleží, zda chcete obdarovat celou rodinu společnými fotografiemi anebo připravujete unikátní kolekci pro své obchodní partnery, kde se dostáváte do několika stovek kusů kalendářů v jedné objednávce. Využijte skvělou akci na online tisk a vybavte svou kancelář i domácí pracovnu.

Sdílet článek