Láká vás expanze firmy do zahraničí, ale bojíte se složitého procesu?

V životech mnoha majitelů firem přijde okamžik, kdy jim přestane stačit omezená kupní síla českých obyvatel. Přece jen jsme obklopeni celou řadou zemí, kde žije mnohem více obyvatel, kteří mají pořádné množství peněz. Jak proniknout na cizí trh a nezbláznit se z nekonečné práce? 

Lepší podmínky 

Lepší kupní síla obyvatel není jediný benefit, jehož se můžete v cizí zemi dočkat. Velkým lákadlem jsou i benevolentnější zákony, blízkost ke zdroji nebo třeba menší daňová zátěž. Každý podnikatel si zkrátka najde svůj vlastní důvod, proč zahájit přesun strojů a dalších pomůcek. 

Samotný proces stěhování je buď extrémně složitý, nebo geniálně snadný. Záleží jen na tom, komu se svěříte do péče. V dnešní době naštěstí existují společnosti poskytující komplexní péči od A až po Z. Dobrým příkladem multidisciplinárních služeb je oblíbená firma Ais Eurelo. Co dokáže? 

Logistika na jedničku 

Vše začíná návštěvou projektového manažera, který prohlédne vaše prostory, probere s vámi detaily a vypracuje ideální postup. Následně k vám přijedou odborníci na demontáž a odpojení strojů ze sítě. Poté je naloží na speciálně upravené kamiony a dopraví do cílové destinace. Mezitím jiná skupina připraví podlahy v nové hale, což samozřejmě platí i pro rozvody. 

Přeprava strojního zařízení do jiné země vyžaduje i pestrou administrativu, překlady, smlouvy a další povinnosti. Nemusíte se ničeho bát, jelikož Ais Eurelo vyřeší i dané činnosti. Na vás tak zbyde jen nasednout do auta, dojet k nové firmě, vše zkontrolovat a podepsat převzetí. 

Nejdříve však navštivte webové stránky pod vloženými odkazy, protože přece jen chcete získat lepší představu ohledně nabízených služeb. V případě dotazů zavolejte na uvedené telefonní číslo a nechte si poradit.