Jak vyřešit skladování předmětů i tekutin? Pomohou plastové přepravky a barely

sudy plastové

Bez plastů si dnes již nedokážeme představit svůj život. V mnoha případech jde o skutečně chytré předměty, které rozhodně nejsou pouze na jedno použití. Skvělým příkladem jsou plastové přepravky a sudy. Ty se hodí pro skladování v rámci výroby, provozovny či jiných prostor, kde je potřeba manipulovat se zbožím či tekutinami. A jak správně vybrat takové vybavení do vlastního provozu? S tím vám pomůže následující článek.

Kvalitní plastové přepravky

Základem pro manipulaci s menšími předměty jsou plastové přepravky. Když si vyberete vhodnou variantu, jistě najdete řešení do potravinářského i technického odvětví. Kvalitní přepravka navíc vydrží mnoho použití. Samozřejmostí jsou i univerzální rozměry a snadné ukládání na sebe pro zlepšení využití prostoru na skladování.

Vozík pod přepravky pro snadnou manipulaci

A jak manipulovat s přepravkou, která je plná těžkých věcí? Pomoci může vozík na přepravky. Ten stačí umístit do spodní části a následně můžete celou věž plastových přepravek jednoduše přesouvat na potřebné místo. Kolečka vozíků pod přepravky jsou různě velká a dají se dokoupit i samostatně pro případné přizpůsobení konkrétním potřebám.

Sypké a tekuté věci uskladněte v plastových sudech

I přesto, že jsou plastové přepravky velmi univerzální, nedokážou nabídnout vhodné skladovací podmínky pro tekuté či sypké materiály. Na takové případy tak je vhodnější vybrat sudy plastové o vhodných rozměrech. Existuje celá řada provedení, kdy některé jsou vhodné i do potravinářství či podobných výroben, kde je potřeba splnit hygienické parametry. Plastové nádoby mohou mít různé uzávěry, praktické rukojeti, ale i výpustné kohouty pro snadnou manipulaci. Stačí si tak zvolit optimální řešení pro konkrétní využití.

Sdílet článek