Extéria Market i Mr Jeff hledají franšízanty. Pustíte se do podnikání?

franšízy

Franšízový trh v České republice stále sílí, a to i přes panující krizi. I když se franšízantů čili podnikatelů toužících po rozjetém byznysu, kterého se jenom ujmou, nenajde tolik, kolik před začátkem krize, přesto se mnohé firmy chtějí uchytit na českém trhu. Společnosti Extéria Market se to dávno povedlo, nově se o podobný počin snaží i síť on-line čistíren a prádelen Mr Jeff, který k nám přišel z dalekého Španělska. 

Obě zmiňované franšízy aktuálně hledají franšízanty. Proto pokud zvažujete investovat do podnikání, proč nenastoupit do už rozjetého vlaku?

O franšíze Extéria Market

Jak již bylo zmíněno, Extéria Market je franšízová síť, která se usadila nejen na českém trhu. Jedná se konkrétně o poskytovatele poradenství v oblasti BOZP a PO. Firma dlouhodobě pomáhá podnikatelům s bezpečností práce a s požární ochranou. Pomáhá jim tak vyhýbat se pokutám, které jim hrozí za nedodržení podmínek a zásad týkajících se BOZP a PO. 

Firma Extéria dlouhodobě působí na trhu, má za sebou několik úspěšných let i slibnou budoucnost. Přece jenom o službu, kterou společnost nabízí, bude zájem i v budoucnu. 

O franšíze Mr Jeff

Franšíza Mr Jeff do České republiky zavítal poměrně nedávno. Jak již bylo zmíněno, jedná se o španělský start-up, který funguje v oblasti on-line čistíren a on-line prádelen. Hlavním lákadlem této franšízy je především nízká počáteční investice, která by se měla vrátit v nejbližších šestnácti měsících. 

Celý princip spočívá v tom, že se jenom objedná čistírna, kurýr pak přijde ve stanoveném čase, odveze prádlo a do dvou dnů je prádlo zpět čisté a vyžehlené.

Mr Jeff je jednou z nejrychleji rostoucích franšíz na světě. Kromě střední Evropy působí i jinde ve světě, kromě nás zavítal také k sousedům Polákům nebo do nedalekého Maďarska.

Sdílet článek