Company PMX je partner pro každého, kdo poptává jednoúčelové stroje

upinky

Hledáte speciální strojírenskou výrobu? Company PMX se specializuje na CNC obrábění, nabízí profilovací stroje, válcovací linky a dodává tvářecí stroje a nástroje.

Výroba jednoúčelových strojů i CNC obrábění na míru

Specializací firmy Company PMX jsou jednoúčelové stroje na míru požadavkům zákazníků. Firma se specializuje na konstrukci i samotnou výrobu strojů především určených pro zpracování plechů. Může jít o profilovací stroj, střižné i ohýbací stroje. Firma však vyrábí i další speciální stroje. Má bohaté zkušenosti, pokud jde o CNC soustružení, a k dispozici má velice kvalitní CNC obráběcí stroje.

Jedním z produktů, na které se firma specializuje, jsou zakružovačky. Company PMX vyrábí zakružovačky plechů i zakružovačky profilů a trubek. Může jít o ruční nebo motorové zakružovačky. Ty pak mohou být s ručním či s hydraulickým stavěním válce. Spolu s nimi dodává vždy též vhodný tvářecí nástroj. Zakružovačky jsou tvářecí stroje, které nabízí možnost tvarování materiálu nedestruktivním způsobem, kdy se využívá pružnost materiálu bez toho, aby došlo k překročení meze pevnosti.

Svařovací stoly i pro velké svařence

Mezi produkty v sortimentu nechybí svařovací stoly a přípravky. Společnost je vyrábí jako pevné i stavěcí, u nichž je možné poptávat též vyklopení pracovní desky. Svařovací stoly se dodávají jako modulové sestavy, kde lze výsledný svařovací stůl sestavit z několika základních rozměrových modulů.

U Company PMX lze poptávat též upínky a upínací nářadí, díky kterému je možné ustavit či uchytit dílec při svařování.

Výroba postupových nástrojů

Na míru firma vyrobí rovněž přesný postupový nástroj, který se hodí pro výrobu výrobků s vysokou sériovostí. Může jít o nástroje využívající procesy tažení, ohýbání, nebo například stříhání. Postupové nástroje se konstruují pro různé typy lisů.

Společnost se skvělými referencemi

O kvalitě výrobků a zájmu o služby firmy vypovídají zejména zajímavé reference. Od roku 2017 pracovala firma na dodávkách strojů pro řadu významných firem, jakými byly Vaněk – strojírenská výroba Ostrava, petřvaldský FOL-IZOL, KOVONA systém Český Těšín a řadu dalších. Jednalo se především o tvářecí stroje, jednoúčelové stroje či profilovací linky. Chloubou firmy je též vyvalovačka těsta. Jde o jeden z pekařských strojů, jež firma vyráběla. Nabídnout umí též linku na výrobu chleba, stroj na výrobu rohlíků či předkynárnu.

Sdílet článek