Atraktivní adresa pro vaši společnost

sídlo firmy v Praze

Začínáte s podnikáním, ale zatím nepotřebujete vhodné prostory pro podnikání anebo jen nechcete firmě dávat svou soukromou adresu rodinného domku v malé, neznámé vesničce? I když to může znít jako klišé, úderná adresa je stejně důležitá jako dobře zapamatovatelné moto firmy, protože adresu budete používat dlouhodobě a je vaší jakousi vizitkou. Jak by se vám líbilo mít sídlo firmy v Praze, v hlavním městě, kde se soustředí ty největší podniky a neznámější společnosti? Díky virtuálním sídlům se můžete přidat i vy!

Svěříte-li se do rukou odborníků, můžete mít sídlo firmy Praha anebo založenou a funkční virtuální kancelář. Jste-li teprve v začátcích, pomohou vám se založením vaší společnosti se všemi náležitostmi tak, abyste mohli okamžitě začít vydělávat peníze. V poslední době roste zájem také o pronájem nabízených zasedací místností.

Žádné zbytečné investice

Virtuální sídlo má celou řadu plus, které vám pronájem skutečných prostor nedokáže nabídnout. Jestliže vám jde o atraktivní adresu a zajištění administrativních úkonů či vyřizování telefonátů a pošty, vyzkoušejte virtuální sídlo s další škálou služeb navíc. Odpadá vám celoroční nájem, protože u virtuálního sídla platíte pouze za opravdové využívání kanceláře, přičemž máte k dispozici telefon, projektor, tisk, kopírování, spotřební materiál i občerstvení, a přitom se nemusíte o nic starat! A neméně důležitá je samotná adresa. Reprezentativní prostory v centru Prahy jsou jednoznačně skvělou volbou!

Moderní virtuální kancelář

Virtuální kancelář vám nabízí adresu zapsanou v obchodním rejstříku, přitom vám odpadají starosti se smlouvou o pronájmu skutečných prostor, placení zbytečně vysokého nájemného a často i nutnost investic do zasedacích prostor. Tohle všechno máte již v ceně za virtuální kancelář. Sídlo firmy je pak skvělou volbou pro ty, kteří nepotřebují vlastní prostory, ale stačí jim reprezentativní adresa.

Sdílet článek