O nás

O SCRIBBLERu

Scribbler je tu pro své čtenáře od 1. června roku 2013, je to tedy ještě takový malý panic v branži oproti ostatním magazínům, ale to nám nebrání, abychom se o něj starali a vyvíjeli ho, až z něj uděláme přesně takový magazín, jaký bychom si všichni přáli.

V prvních dnech nás četlo jen pár známých a dnes saháme na čísla několika set tisíc čtenářů. Není to hodně, ale ani málo, každým dnem návštěvnost stoupá, a to nám dělá radost.

Jsme lifestylový magazín, a proto se soustředíme na všechna zajímavá témata z různých oborů. Mezi naše hlavní kategorie patří recepty a rady z klasické, vegetariánské, veganské i RAW kuchyně, zajímáme se taky o umění, počínaje filmy a hudbu přes fotografii a video nebo autorskou tvorbu našich redaktorů, sledujeme módní trendy, tipy a triky na krásu a zdraví, sbíráme inspiraci a návody do domácnosti, cizí nám není ani příroda a zvířata či technika. Jelikož se stále rozvíjíme, přibývají stále nové, atraktivní kategorie.

Jaké jsou naše články

Všechny články, ať už z hlav autorů nebo ze zahraničních zdrojů, obsahují subjektivní pohled samotných redaktorů, kterým tím dáváme prostor k vyjádření vlastních názorů, necenzurujeme jejich práci, protože je pro nás svoboda slova důležitá. Jelikož se jedná o osobní představy, nemusí s nimi všichni čtenáři vždy souhlasit, popř. mohou mít více zkušeností, proto má každý z nich prostor pro svůj komentář.

Kdo jsou naši redaktoři

Redakci tvoří mladí a kreativní lidé, které baví nejen psát, ale informace si také zjišťovat a ověřovat, učit se novým věcem a ty pak zužitkovat a zpodobňovat v článcích, které si čtou naši fanoušci. Všichni redaktoři jsou starší 18 let.

Řady naší redakce ale nadále rozšiřujeme, a proto se nebráníme novým tvářím, které budou rády přispívat do receptů, budou sledovat hudební svět a sestavovat žebříčky nebo recenzovat filmy a seriály. Určitě bychom chtěli naše články rozšířit o téma módy a další různé návody a nápady na zkrášlení našich zevnějšků. Možností se realizovat je opravdu mnoho.

Zakladatel

RADEK HRNČÍŘ. RIP. Čest jeho památce