Zvolte si zodpovědného přepravce zásilek

www.fofr.cz

Býváte často nespokojeni s přepravou zásilek? Nepřijdou v očekávanou dobu nebo dorazí v poničených krabicích? Od roku 2010 existuje v České republice přepravní služba FOFR, která představuje jednoho z našich největších dopravců. Už jste ji vyzkoušeli?

Jednoduché objednání, spolehlivé dodání

Společnost FOFR se specializuje na přepravu širokého spektra zásilek. Službu můžete objednat po internetu na www.fofr.cz nebo telefonicky. V České republice najdete také 20 poboček, kam můžete osobně přijít a veškeré podrobnosti se zásilkou vyřešit přímo na místě. S odesílatelem i adresátem bude osobně domluvený termín převzetí i doručení balíku. V případě, že nebude adresát zastižen, druhý termín doručení nabízí společnost zdarma.

Přepravu balíků, které nepřekračují stanovené rozměry (2,2 m × 2m × 4m), můžete zajistit expresní službou. Ta zaručuje jejich dodání po České republice do 24 hodin, na Slovensko do 48 hodin a do určitých evropských států od 48 do 120 hodin.

přeprava balíků

Doprava nebezpečných látek ani nadměrných zásilek není problém

Nebezpečné zboží bývá souhrnně označováno zkratkou ADR. Tyto zásilky musí být speciálně označené a je k nim potřeba připojit dokumenty určené k dopravě nebezpečných látek. V případě potřeby disponuje společnost FOFR specializovanými odborníky, kteří rádi se všemi věcmi týkající se tohoto problému, poradí.

Přepravce FOFR nabízí také dopravu nadměrných zásilek, a to do rozměru 6 m × 2,4 m a maximálního objemu 13,3 m³. Hmotnost 1 kusu nesmí přesáhnout 1500 kg a hmotnost celkové zásilky nesmí být větší než 2000 kg.

Ostatní nabízené služby

Přepravované zásilky jsou pojištěny na 300 000 Kč, ale částku můžete kdykoliv navýšit. Přepravce FOFR vám poradí také s balením zásilek, nebo je pracovníci pro vás sami zabalí. Společnost disponuje i 20 skladovacími prostory, které si můžete pronajmout pro svou soukromou potřebu.

Sdílet článek