Ukažte svůj vlastní styl s krytem na mobil

Sháníte kryt na svůj mobil a žádný se vám nelíbí? Tak si vytvořte svůj vlastní, jenž bude zaručeně originálem. Není na tom nic složitého. Služba MyCase, kterou vám v následujících řádcích představíme, nabízí pohodlné řešení vašeho vlastního inovativního designu. V přehledném prostředí si zkrátka vyrobíte skvělý kryt, jímž se můžete ihned pochlubit vašim známým!

Jak vše funguje?

Naprosto jednoduše. Na počátku si zvolíte typ vašeho mobilního telefonu. Díky tomu získáte vlastní kryt na mobil, který bude k vašemu zařízení kompatibilní a bude sedět přímo na míru. Pak si v přehledném prostředí začnete tvořit design. Zvolit si lze z nejrůznějších barevných pozadí a také nápisů. Budete-li chtít, klidně můžete na krytu mít také vlastní fotografii. Tím se stane obal zcela originální. Jinak je k dispozici i spousta přednastavených fotek. Pravda je ovšem taková, že kryt na mobil s vlastní fotkou bude zárukou toho, že se stejným provedením nepotkáte vůbec nikoho! Když máte vše hotovo, svou práci si jen uložíte a následně potvrdíte objednávku.

Kvalita zaručena

Ať už potřebujete kryt na Iphone anebo jiný mobilní telefon, máte jej mít. Díky volbě zařízení budete mít jistotu kompatibility. Spolehnout se můžete i na vysokou kvalitu materiálu, který je nejen maximálně rezistentní vůči škrábancům, ale dokáže si velmi dlouhou dobu zachovat velmi věrné barvy. Třeba kryt na Samsung dokáže tento telefon dokonale oživit svou barevností a zajímavými detaily.

3D potisk boků

Mnohé kryty na iPhone se vyznačují tím, že nechrání boky, anebo nejsou v těchto místech nijak výrazně barevně vyvedeny. U MyCase se můžete spolehnout na 3D potisk, který pokrývá také boky a hrany telefonu. Ten tak dostává punc luxusního zařízení s jedinečným designem. Vaše objednávka bude navíc vyřízena obratem a za dopravu nezaplatíte ani korunu!