Zážitek jako dárek rozhodně nezklame

zážitky pro muže

Mnozí lidé již dobře pochopili, že přílišné hromadění věcí nepřinese tolik radosti jako skvělé zážitky. Možná si ani nedovedete představit, co by se stalo, kdybyste příliš neváhali a zkusili úplně něco nového. A třeba vás letos někdo blízký mile překvapí, protože zážitkové dárky pro muže patří k hojně vyhledávaným.

Zážitky pro muže nadchnou v každém věku

I muži sní o životě, kde chybí nuda a užijí si parádní zábavu. Splnit sen je nyní tak snadné! Stačí vybrat zážitek jako dárek, abyste svého milého partnera, otce, dědečka či syna maximálně rozveselili. Nebojte se, na poslední chvíli seženete skutečně něco originálního! Doručení proběhne e-mailem do pár minut, navíc v dárkovém balení.

Zážitkové jízdy autem bez omezování

Po čem muži touží? Většina z nich by vyzkoušela řídit sporťák nebo terénní vozidlo. Silné motory působí jako magnet. Vůz lze vybrat podle toho, zda chcete jezdit na okruhu v závodních speciálech, vyzkoušet maximální rychlost během sprintu na letištní dráze či navštívit školu smyku. Zážitkové jízdy autem skvěle doplníte řízením bojového tanku 

Nezapomenutelné adrenalinové zážitky

Prožít takové napětí, aby se vám zdvihla hladina adrenalinu v těle? Vyzkoušejte vše, k čemu se běžně nedostanete. Pro začátek by vás mohl nadchnout základní parašutistický výcvik. Adrenalinové zážitky posléze rozšiřte o tandemový seskok padákem z balónu, tandemový paragliding – termický let nebo o rodinný kurz přežití, kde se naučíte spoustu užitečného pod dohledem zkušených instruktorů. 

Nevšední létání ve virtuální realitě

Uvnitř tunelu dosáhne síla větru rychlosti až 270 km v hodině. Větrný tunel umožňuje vyzkoušení volného pádu za asistence instruktora, ale nejprve vás čeká úkol – musíte se udržet ve větru. Jakmile přijdete, obdržíte helmu, kombinézu, brýle a vyhovující obuv, pokud v ní nedorazíte.

Sdílet článek