Wellness Praha vás nabije životní energií

wellness v Praze

Když už vás únava ze zaměstnání a ze života všeobecně zmáhá natolik, že potřebujete nutně alespoň na malý okamžik vysadit, dopřejte si chvíle odpočinku ve wellness, kde vás budou hýčkat. Pro dobití baterek je právě takový relax velmi potřebný. Nemusíte hned odjet na čtrnáctidenní dovolenou do exotické destinace. Někdy postačí, když pravidelně budete chodit do sauny, na masáže nebo prohřejete ztuhlé svaly v teplé vodě vířivky.

Zdraví prospěšná sauna

Sauna má tu výhodu, že s její pomocí nastartujete dobré fungování vašeho imunitního systému. A protože saunu nemá doma každý, je třeba využít těch veřejných. Zde však máte obvykle větší výběr možností – například ve wellness Praha 8 mezi finskou saunou, bio aromatickou saunou nebo suchou finskou saunou. V čem tkví jejich podstata? Finská sauna je ta klasická, která je všeobecně známá. V bio aromatické sauně je kladen důraz na léčivou funkci vůní a suchá finská sauna má nulovou vlhkost, přičemž dochází k intenzivnějšímu zahřívání unavených svalů.

Ozdravná síla jacuzzi

Už jste někdy slyšeli o jacuzzi? Díky speciální koupeli dochází k odbourávání stresu, úlevě od bolestí kloubů a páteře a k regeneraci svalstva. Zároveň se vám zlepší krevní oběh. Všechno toto vede k obnově sil a vy se budete moci opět věnovat své práci. Při jacuzzi lze čas trávit se svými přáteli, čímž je jeho léčebná síla znásobená. Čas vám v jejich společnosti bude příjemně plynout.

Lymfatická masáž k redukci celulitidy

Máte-li dojem, že s vaší celulitidou je třeba něco začít dělat, možná by bylo na místě vyzkoušet wellness v Praze, které poskytuje nejen lymfatické masáže. S jejich pomocí se podaří alespoň částečně celulitidu eliminovat. Některé zdravotní problémy lze vyřešit také pomocí reflexní masáže nohou, na nichž se nacházejí body, jejichž masírováním dochází k úlevě od potíží. Trpíte-li bolestmi v zádech, dopřejte si částečnou masáž právě této partie vašeho těla. Ani u masáže nemusíte být sami, lze využít možnosti masáže v páru.