Vyzkoušejte únikovou hru – zábavu nové generace

Úniková hra Praha

Chcete zažít nefalšované fyzické dobrodružství, během něhož si vyzkoušíte své síly i rychlost myšlení? Pak vsaďte na aktuální trend – únikové hry. Jedná se o kolektivní soutěž, během níž se odehrává předem domluvený scénář a na základě indicií a stop je potřeba vyřešit sérii hádanek a uniknout z prostoru v požadovaném čase. Tento typ her slaví obrovský úspěch napříč celou Evropou a vy máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si s partou kamarádů jednu z nejžádanějších her.

Zloději snů od EscapeX

Ať už patříte mezi zkušené hráče, popřípadě se chystáte na únikovku poprvé, oceníte nejpopulárnější hru. Zloději snů od EscapeX jsou určeni pro dva až šest hráčů a patří mezi středně náročné hry.  Hra vám nabízí perfektní kulisy a nápadité rekvizity odpovídající motivům filmu Počátek.

Zloději snů

Hra je navíc navržena tak, aby se u ní dobře pobavili dospělí s dětmi i parta kamarádů napříč věkem. Technicky propracovaná hra nabízí řadu logických úkolů, řešení hádanek a nutí vás neustále přemýšlet nad efektivními detaily. Všechny nabízené únikové hry můžete předem rezervovat a získat parádní slevu. Navíc zůstanete v centru dění, protože zázemí her je pár kroků od pražského Václavského náměstí, kam se jednoduše dostanete městskou hromadnou dopravou či pěšky od metra a vlaku.

Novinka, která ošálí i gravitaci

Hra vychází z úspěšného filmu Počátek, kde hlavní roli ztvárnil oblíbený herec Leonardo Dicaprio. I vy se můžete stát celebritou, pokud zvládnete interaktivní únikovou hru s fantastickými zvukovými a vizuálními efekty. Úniková hra Praha vás okamžitě pohltí, svou hodinku si náležitě užijete a překonáte nejen sami sebe, ale též fyzikální zákony.

Nápadité řešení hry vám doslova učaruje a nenechá vás ani na minutku stranou děje. Provedení kulis a efektů je zcela neotřelé, nezvyklé a mnohým účastníkům dají i samotné úkoly pořádně zabrat. Se 70% úspěšností se hra řadí mezi oblíbené a vyhledávané únikovky, kdy si nejen skvěle procvičíte mozkové závity, ale též se skvěle pobavíte a určitě se sem rádi vrátíte na další hru.

Sdílet článek