Výhodný nákup repasovaných pc: Windows 10 zdarma už jen do 29. 7. 2016

Repasovaná PC

Vybavení firmy, kanceláře i domácnosti výpočetní technikou není vůbec levná záležitost. Alespoň v případě, že budete nakupovat zcela nové modely počítačů, které jsou sice na jednu stranu výkonné, nicméně na stranu druhou za ně bude zapotřebí zaplatit zbytečně mnoho peněz. Výbornou volbou jsou přitom repasované počítače, jež si můžete zakoupit přímo s operačním systémem Windows 7, které lze ještě stále upgradovat na nejnovější verzi s označením 10 zdarma. 

Operační systém není automaticky zdarma

Spousta lidí si myslí, že operační systém je ke každému počítači automaticky zcela zdarma. Koupit úplně nový počítač můžete buď přímo s předinstalovaným operačním systémem anebo bez něj. V prvním případě počítejte s vyšší cenou pc a v druhém s další investicí do softwaru, a to v řádu několika tisíc korun. Zpravidla se jedná o částku okolo 3 000 korun. Kvalitní repasované počítače nejrůznějších známých značek lze přitom koupit mnohem levněji, a to s již nainstalovaným Windows 7. Ten si můžete bez problémů klidně i sami upgradovat na Windows 10, nicméně je třeba si pospíšit, jelikož tato akce trvá jenom do 29. 7. 2016.

Repasovaných počítačů se není třeba obávat

Spousta lidí si myslí, že je mnohem výhodnější koupit zcela novou výpočetní techniku, protože je nezklame. Když se případně něco stane, vztahuje se na ni záruka a mohou ji tak reklamovat. Opak je ale často pravdou. Kvalitní repasované zboží se zárukou nabízí úplně stejné možnosti a mnohdy seženete za minimální cenu hardwarově výkonnější zařízení.

Kde nakoupit výhodně repasované počítače

Jestliže jste se rozhodli pro maximální úsporu a chcete si zakoupit repasované modely těch nejznámějších značek, jako jsou Lenovo, HP či Dell, vybírejte u specialisty. Naším tipem je společnost LevnaPc nabízející počítače, tablety, notebooky a další zařízení za velmi výhodné ceny.

Sdílet článek