Vašich 365 dní s Facebookem

Z každého deníku jde 1 Euro na nadaci Faso Foundation, která pomáhá dětem a přispívá na jejich vzdělání.

Facebook je fenomén, o tom není v dnešní době pochyb. Nemá ho jen ten, kdo nechce za každou cenu sdílet nic veřejně ze svého soukromí, a opouští ho ti, kteří si naopak do soukromí nechali zasáhnout až moc.

V hlavě Piy Knoesterové se však zrodila zajímavá myšlenka a vznikl projekt My 365 Days In Print. Stará se o něj tým lidí v čele s Piou, kreativci a designéři, kteří věří, že každá myšlenka či sen má smysl, pokud mu věříme.

365daysinprint-3

365daysinprint-2

A tak vznikla webová stránka, která umožní, aby se posledních 365 dní vašeho facebookového života proměnilo v tištěnou knihu, tedy v něco reálného. Za několik sekund a kliknutí a také za 69 Euro obdržíte nekonečný deník plný verbálních i obrazových vzpomínek, který je vytištěn na tom nejkvalitnějším papíře pomocí tiskárny Hewlett Packard Indigo.

365daysinprint-0

365daysinprint-1

365daysinprint-5

Stačí si vybrat vlastní titulní stranu, její podobu i barvu. V nabídce je mátově zelená, staromodrá, šedá, champagne nebo bílá. Tiskárna automaticky zvýrazní nejdůležitější příspěvky na základě tzv. Highlights, tedy důležitých příspěvků na vaší zdi. Tyto příspěvky jsou vytištěny velkým písmem, aby vynikly. Pokud jsou příspěvky nebo snímky na vaší zdi skryty, zůstanou tabu i pro stránky vašeho deníku.

Zdroj(e) informací a obrázků: fubiz, my365daysinprint