Už jste vyzkoušeli jednorázový vape?

Pokud byste chtěli ochutnat elektronickou cigaretu a případně ji později vyměnit za tu klasickou, máme pro vás skvělý tip. O elektronických cigaretách jste jistě již slyšeli, ale možná vás od nich některé věci odradily. Elektronické cigarety jsou skvělou alternativou pro ty, kteří nemají rádi cigaretový kouř a odér, který se ukládá na oblečení a vlasech. Nicméně mají jednu velkou nevýhodu.

Co na elektronických cigaretách lidem nejvíce vadí

U elektronických cigaret nemusíte hledat zapalovač po kapsách, ale musíte myslet na to, abyste měli nabitou baterii a hlavně abyste ji měli u sebe. Také je dobré mít u sebe čističku. Jedná se tedy o několik komponentů, které musíte stále nosit s sebou. Mnoho lidí si stěžuje na samotné nabíjení, které bývá zdlouhavé, zejména pokud nemají baterii nabitou a čas je tlačí.

Na trhu však existuje produkt, u kterého se tyto problémy řešit nemusí. Jedná se o jednorázové elektronické cigarety ELF BAR, které zaujmou hned z několika důvodů.

Proč vás cigarety ELF BAR budou bavit

Jednorázová elektronická cigareta má několik nesporných výhod. Tou hlavní je, že můžete ihned začít vapovat, protože jsou předem nabité, a nemusíte tak nic dobíjet ani se s ničím zapalovačem škrábat. Zkrátka tato cigareta funguje okamžitě po jejím nákupu.

Jednorázové cigarety ELF BAR obsahují 2 % nikotinu a vydrží až 600 potahů, což představuje přibližně stejně mnoho jako dvě krabičky klasických cigaret. Jsou pro vás připraveny v hygienickém obalu s vestavěnou baterií a nelze je doplňovat liquidem.

Cigarety jsou k dostání v moderním úzkém designu a nabízejí se v několika zajímavých příchutích, jako je například Juicy Peach nebo Strawberry Cheesecake.

Chcete-li si vapování jen vyzkoušet, nebo se o nic nestarat a jen si užít, určitě se podívejte na ELF BAR prodej.