Udržte si svůj styl a jednotu

dresy na atletiku

Kolektivní sportovní aktivity jsou stále populárnější a jste-li součástí nějakého týmu, určitě znáte tu nepopsatelnou atmosféru na hřišti, kde jsou emoce všech propojené a intenzivní. Stylové sportovní dresy si můžete zakoupit online a vystupovat tak jednotně s celým týmem. Výrobci kladou důraz na funkčnost a kvalitu materiálů. Díky speciálnímu střihu dresu skvěle padne, neomezuje v pohybu a unikátní design je benefitem navíc.

atletika

Vybírejte týmové oblečení podle vlastních návrhů

Dresy pro týmy nadchnou funkčností i moderním střihem. Kvalitní barvy lze aplikovat na bundy, teplákové kalhoty i mikiny. Velmi trendy jsou polokošile i doplňky. Žádnému týmu nesmí chybět ručníky, čepice a stejně tak thermo prádlo, které slouží jako spodní a základní vrstva zároveň uchovávající pokožku v suchu a optimálním teple. Společnost navrhující módní dresy se může pyšnit více než 20letou tradicí poctivé práce na českém trhu, přičemž podporují také kluby, spolky, jednotlivé sportovce a svou značku budují díky vlastnímu designu. Tato firma si je vědoma odpovědnosti vůči zákazníkům a také odlišných potřeb jednotlivých sportovních týmů a klubů. Proto připravuje unikátní kolekce oblečení pro hokej, fotbal, hasiče, basketbal, florbal a v neposlední řadě atletické dresy. Firma garantuje archivaci návrhů dresů s možností pozdějšího doobjednání dalších kusů, a to po neomezenou dobu.

atletika

Připravte si vlastní návrh pomocí šablony

Nejen pro dresy na atletiku využijete šablony, do nichž jednoduše zakreslíte vlastní design. Čím originálnější pojetí a vystižení vašeho klubového týmu, tím větší reklamu si uděláte. Nezapomeňte, že na dresech se nevyplatí šetřit, jsou vaší vizitkou a pravidelně je oblékáte na tréninky i zápasy. Zkušení profesionálové jsou připraveni vám navrhnout špičkové dámské dresy, funkční kalhoty i další povedené modely z kolekce atletiky.

Sdílet článek