Tvorba vlastního webu není složitá

tvorba webu

Kdo není na internetu, jako by nebyl! Totéž platí i o internetovém prodeji zboží a služeb. V poslední době už jsme natolik pohodlní, že se nám nechce jít ani do obchodu. Kupovat můžeme oblečení, elektroniku a v poslední době také potraviny. Také co se týče služeb – ať už se nám pokazí pračka, auto nebo potřebujeme vymalovat byt – všechny služby hledáme na internetu.

Internetový prodej zboží a služeb s sebou přináší spousty výhod: díky jediné stránce na internetu můžete získat nespočet zákazníků ze všech koutů České republiky (a pokud budete chtít, tak i ze zahraničí). Výhodou pro zákazníky je i to, že si mohou porovnávat ceny mezi jednotlivými konkurencemi.

Základem pro získání zákazníků je kvalitně vytvořený web, na kterém zákazníkovi dostatečně popíšete své zboží či služby, abyste pak nemuseli odpovídat na dodatečné otázky. Zombeek nabízí profesionální web zdarma, který si můžete vytvořit sami přesně podle svých představ.

Jak taková tvorba web stránek probíhá? Nejprve si vyberete šablonu webu. Zombeek nabízí veškeré šablony, vytvořené podle nejnovějších technologií, zdarma. Stránky si tak zákazníci budou moci prohlížet na počítači, tabletu i smartphonu. Poté už tvoříte. Nemusíte být grafik ani IT specialista – pomocí snadného editoru si poradíte sami! Tvorba www stránek tak nikdy nebyla jednodušší!

Www stránky vytvořené se Zombeek mají všechny důležité funkce, které má kvalitní web mít: Hosting, SEO, Drag & Drop editor a další. Vybírat si můžete celkem ze tří verzí webových stránek – verzi Free (která je zcela zdarma, ale hodí se spíše pro osobní účely), verzi Bez starostí a verzi Developer (která už je pro profesionály). Jednotlivé verze se od sebe liší množstvím funkcí. Pokud si zákazník není jistý, který web je pro něj ten pravý, může se poradit se Zombeek.

Tvorba vlastního webu už není vůbec složitá!

Sdílet článek