TOUS – symbol zlatých šperků

TOUS Česko

Ukažte nám jednu ženu, která nemá ráda šperky, a my jsme si jisti, že doposud neoblékla vysněné šperky s tradicí. V celé řadě klenotnictví a prodejen šperků naleznete obrovské množství zlatých, stříbrných i dalších ozdob. Nejsou to pouze náušnice, prsteny a řetízky, ale též originální brože, náramky a přívěsky. Pokud ale nechcete nosit pouze nějaké zlaté šperky, vsaďte na jedinečný originál, na dědictví inspirující budoucnost. Šperky, které se od prvopočátku roku 1920 mohou pyšnit jedinečným stylem, jež osloví ženy po celém světě. Nosit šperky totiž umí každá žena, bez ohledu na věk či barvu pleti, a zlato sluší jednoduše všem.

Rok 1985 jako začátek úspěchu

Nejen pro TOUS Česko byl přelomový rok 1985, kdy vznikl znak symbol značky. Roztomilý medvídek je dnes součástí kolekcí značkových šperků. Jakmile se otevřela první prodejna v Barceloně, sklidila okamžitě obrovský úspěch, stejně jako o pár let později nově zřízená prodejna v Japonsku. Úspěch značky je sice postaven na špercích, TOUS ale přidává do nabídky též doplňky a parfémy a posiluje tak svou unikátní pozici na trhu. S příchodem každé nové kolekce jsou všichni jako na trní, čím opět překvapí a zaujme. Kultovní znak medvídka, jehož navrhla Rosa Oriol, nechybí na náušnicích, přívěscích či kabelkách.

Originál je pouze jeden

Značkový sortiment TOUS poznáte okamžitě. Designéři pracují s velmi kvalitními materiály a nebojí se kombinovat doposud neobjevené. Proto mezi doplňky nechybí třeba zboží pro děti, šátky, klíčenky, propisky a další. Hodinky TOUS se vyznačují perfektním dílenským zpracováním a jedinečným designem. Vysoký důraz je kladen na propracování detailu. Omezovat se nemusíte pouze na jeden materiál, designéři se staví výzvám a dělají z obyčejných hodinek elegantní a luxusní doplněk pro muže i ženy. Stejné je to i s parfémy. Pomyslnou třešničkou je hlavní sortiment – šperky, s nimiž získá každá žena sebevědomí a radost ze života.

Bestsellery za odměnu

Medvídek potěší každou ženu napříč věkovými kategoriemi. Kouzlo TOUS spočívá v originalitě. Přívěsky, náušnice i řetízky TOUS budou kreativním dárkem za státnice, promoce, k narození potomka či výročí. Pokud se rozhodnete pořídit své partnerce značkové šperky TOUS, musíme vás varovat. Rozhodně totiž nebude chtít zůstat pouze u jednoho. Navštivte webové stránky s kompletním sortimentem, popřípadě si najděte svou nejbližší prodejnu. Nechte se zlákat luxusem v podobě zlata a dalších vzácných nerostů. Zkrátka ale nepřijdou ani pánové. Pro ně designéři navrhli revoluční kolekci. Propadnou ji nároční obchodníci i milovníci sportovního stylu. V tom je TOUS jednoduše nepřekonatelný – vypadá dokonale za každé situace. Ať už se chystáte na obchodní jednání, večer máte slavnostní večeři anebo rodinnou oslavu. Podtrhněte svou krásu a chtějte pouze luxus v podání TOUS.

Sdílet článek