Specialista na příslušenství pro váš mobil

kryty na iPhone

Dnešní chytré telefony si žádají chytrá řešení. S mnoha z nich přichází známý dodavatel vybavení pro mobilní zařízení. A myslí skutečně na všechno. Pohodlně se usaďte a vyberte si online vše potřebné. Váš smartphone si zaslouží ochranu proti poškrábání displeje i oděrům, a protože ho máme v ruce i několik hodin denně, určitě chceme, aby i skvěle vypadal. Do čeho se rozhodně vyplatí investovat?

Začněte ochranou skla

Sklo a displej – to jsou dvě části, které si musíme hýčkat. Díky nim si můžeme užít luxusní grafiku, hrát hry, psát zprávy a sledovat, kdo nám volá. Proti poškrábání skvěle poslouží ochranné sklo. Stačí si vybrat správnou velikost dle modelu telefonu a vlastními silami doma sklo aplikovat. Návod je jednoduchý, ochranné sklo na mobil nalepte na očištěný displej. V nabídce seženete mnoho chytrých skel, jež dokonale přilnou k povrchu displeje a působí jako jeho druhá kůže. V mnoha případech je ochranné sklo prakticky neviditelné. Způsobů, jak ochránit telefon, je mnoho. Určitě nešetřete ani na pouzdře a krytu. Například zadní kryty na mobil bývají zpravidla z měkkého a přizpůsobivého silikonu, eventuálně též z plastu. Nebojte se barev, motivů a různých potisků, jež dokáží váš telefon oživit.

Nejen kryty na iPhone

Online specialista s rozsáhlou nabídkou myslí na kompletní sortiment, nechybí proto například držáky do auta, kožená pouzdra nebo obaly na všechny typy telefonů. Zadní kryt a stejně tak pouzdro vybírejte vždy podle označení telefonu, aby nedošlo k dysfunkci některých tlačítek nebo vám pouzdro nezasahovalo do fotící čočky. Cenově dostupná pouzdra v mnoha provedeních nadchnou mladé milovníky barev i fanoušky minimalismu. Velké oblibě se těší například pouzdra ve formě knížky, kdy získáte přední i zadní ochranu telefonu včetně praktických přihrádek na karty.