Šipky zabaví všechny věkové kategorie

Elektronické šipky

Hodně dětí miluje házení šipek na terč. Na téhle zábavě je nejlepší, že vás může stále dost bavit i v dospělosti. Můžete si takto užívat čas se svými přáteli, pořádat turnaje, ale existuje i možnost se věnovat šipkám jako uznávanému sportu. 

Několik variant šipek

Šipky náleží do přesnostních sportů a lze si zvolit postup z několika variant. K hodně populárním se řadí 501, dále pak 301, 701 a jiné odvozené druhy. Elektronické šipky a terče ocení amatérští i profesionální hráči, jelikož nabídka zahrnuje modely pro všechny příznivce. Jde o nenáročnou hru, která se hodí na oživení dlouhých večerů doma, avšak také na nejrůznější druhy večírků a oslav. Pole elektronického terče je tvořeno několika částmi. Každá tato část se skládá z mnoha otvorů, kam se mohou zabodnout hroty šipek. Soft šipky, tedy s plastovým hrotem, se používají právě pro elektronické verze terčů. Na terči najdete užší pole v zelené a červené barvě, jde o tzv. double a triple místa, což znamená, že zdvojí nebo ztrojnásobí hody. Dírky ve výsečích se odlišují podle počtu v řadách. Terče se obecně dělí na dvouřádkové a třířádkové. První zmiňované jsou spíše určeny pro profesionální hráče, kde jsou hody do polí obtížnější. 

LCD displeje na terčích

V porovnání se sisalovými mají elektronické terče LCD displej, což představuje využívání počítadla nebo se zde dá nastavit více her. Zakoupíte nejen s jedním displejem, ale také se čtyřmi, dokonce i s deseti pro zkušené hráče. Nezapomeňte ani na náhradní díly: letky, násadky či odhodové čáry v různých délkách, adaptéry apod. U terčů se uvádí pro kolik hráčů a týmů jsou určeny. K dispozici máte i dvouřádkový elektronický terč s LCD displejem, ideálně pro jednoho až čtyři hráče, popř. dva až čtyři týmy. Nechybí automatické vypínání a počítadlo, zvukové efekty, desítky variant her a speciální funkce.