Relaxace pomocí masážních křesel

masážní křeslo

Každý se někdy potýká s velkou únavou a vyčerpáním. Tělo i mysl však potřebují pořádně odpočívat, aby vše fungovalo podle plánů a zbytečně vás nesložily závažnější potíže. Naučte se relaxovat tak, abyste pokaždé pocítili skutečnou úlevu. 

Čas na oblíbenou relaxační metodu

Člověk je tvor vybíravý a rád si zvolí ten nejlepší způsob zábavy i odpočívání. Každému se nelíbí úplně všechno. Někdo preferuje posezení při dobrém jídle, jiný miluje čtení knih, další si napustí horkou vanu a posléze podřimuje na gauči u populárního seriálu. Důležitou roli hraje i vybraná poloha. Patříte k osobám, které rádi relaxují v leže či sedě? Na výběr vám dává masážní křeslo, které je polohovatelné, a tím pádem se přizpůsobí vašemu tělu. Vaše volné chvilky si můžete zpříjemňovat každý večer, ale i přes den. Ušetříte spoustu času, protože nemusíte nikam chodit, ale zůstanete v klidu domova. Záleží na vašich momentálních potřebách. Usednete do maximálně pohodlného křesla, kde vám jeho ergonomické zpracování zajistí úlevu od bolesti zad a krku. Rovněž si odpočinou nohy. Během masáže v křesle můžete sledovat oblíbené pořady, poslouchat hudbu, nebo si jen tak užívat chvilky komfortu. 

Masážní křesla s vyhřívací funkcí

Relaxační vyhřívaná masážní křesla seženete i levně, ale zároveň v kvalitním provedení. Stačí najít ověřené prodejce. Nevěnujte pozornost informacím, že vám pravidelné používání křesla s masážní funkcí pomůže zcela vyřešit závažný zdravotní problém, s tím musíte za lékařem. Masážní křeslo bylo především vyvinuto pro zajištění uvolnění po namáhavém dni. K dalším plusům patří možnost si zapnout v křesle vyhřívání, což bude vítané hlavně během chladnějšího období. Před používáním si zvolíte pro vás nejvhodnější masérský program a k dispozici je i několik úrovní masáže. Dočkáte se nejen masírování nejvíce namáhaných oblastí zad, ale také uvolníte chodidla a nohy.

Kožená křesla s vysokou odolností

Před koupí se vždy dívejte na kvalitu, jednoduše se to vyplatí. Záleží také na rozměrech, především v případech, kdy máte doma jen omezený prostor na umístění nového kusu vybavení. Křesla vyrobená z kůže dávají záruku vysoké odolnosti proti zašpinění. Mnohé ekologické kůže navíc lépe odolávají s mechanickým poškozením. Pro lepší pohodlí jsou modely vybaveny opěrkou nohou. Každé křeslo obsahuje hned několik masážních míst. Většinou se jedná o několik bodů v židli, v opěráku, méně pak v podsedáku a opěrce nohou. Vyhřívání vás nejen prohřeje, ale výrazně vylepší prokrvení těla. napájení probíhá pomocí energeticky úsporného zdroje, aby nebyla maximální spotřeba energie příliš vysoká. Výrobce uvádí maximální zatížení, ale také počet masérských a automatických programů. Vybírat lze z několika barev kůže.

Sdílet článek