Rádi relaxujete? Zkuste nuru masáž!

erotická masáž

Pečujete o své tělo různou kosmetikou nebo návštěvami wellness centra? Máte rádi masáže a cítíte, že si potřebujete odpočinout od práce a shonu… Prostě a jednoduše od všeho na chvíli utéct? Pak si určitě nenechte ujít zážitek zvaný nuru masáž. Tento druh masáže vám otevře nové možnosti v poznání sebe sama, ale také přinese nové, dříve nepoznané zážitky a novou úroveň odpočinku a relaxace.

Co je to nuru masáž

Od klasické masáže se nuru masáž odlišuje tím, že se k ní používá nuru gel, který je vytvořen z japonské řasy Nori. Tento gel má jedinečné vlastnosti a konzistenci. Díky ní na vás i na masérce gel schne velmi pomalu a dopřeje vám tak příjemný pocit z erotické masáže. Nepleťte si však nuru masáž s erotickými službami. Tato masáž sice probíhá v privátním masérském studiu, provádí ji však profesionální masérka. Specialitou nuru masáže je, že vás pomocí chodidel, ňader nebo celého těla masíruje nahá masérka. Nuru masáž je díky tomu velmi intenzivní, má intimní atmosféru a dokáže vaši mysl přenést do nepoznaných končin.

Jak probíhá nuru masáž

Speciální japonská masáž začíná ve sprše masérského studia, kam si vás krásná masérka odvede. Společně se během sprchování lépe poznáte a již zde si ukážete, které dotyky se vám líbí a jsou vám příjemné. Celý rituál je zahalen do intimní a erotické atmosféry. Po sprše si vás masérka odvede do masérského salonku, kde bude samotná masáž probíhat. Při masáži bude puštěna příjemná pomalá hudba, užívat si můžete i krásnou vůni z vonných esencí.

Nuru masáž je vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro páry. Hledáte-li speciální masáž pro dva, nuru masáž je skvělou možností, jak s partnerem zažít nevšední zážitek a odpočinout si zcela novou formou. Jak se říká „zkusit se má vše“, a co se týče způsobů odpočinku a relaxace to platí obzvlášť.

Sdílet článek